Jump to content

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

No_MerCy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

konusu en güzel seri kim ne derse desin warcraft serisidir :D film tadında seri. sadece oyun içindeki konuşmalar bile 5 saat  lık bir hikaye xD

Anime Neyse Oyunlarıda Öyle Oluyor Fark Olmuyor :D Doğru Tahmin

ajsdhjkfg Mario  :smile_oleyo:   Başka oyun konusu bilmiyorum :D    Ama SD Fighther diye bir atari oyunu vardı onun konusu idare ederdi  :smile_artiz:

Yeri banada doğru gibi geldi. Sonuçta oyun konuları üzerine sohbete dönüşmeye müsait hatta gerekli bir konu. Konusunu en çok sevdiğim oyuna gelince şu an için karar veredim oynadığım çok fazla oyun var :blink: Ama Max Payne, Cod: Modern Warfare serisi gibi oyunlar olabilir :)

Doğru diyorsun. O zaman Lol de olabilir. Sanırım belli bir konusu yok ama her şampiyonun ayrı bir hikayesi var. Çoğu birbiriyle alakalı. Bir ara birazını okudum da oku oku bitmiyor. :D Her şampiyonun kendisine ait bir hikayesi olması çok hoşuma gidiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Red Dead Redemption (Xbox360 ve PS3 oyunu , GTA'nın amca oğlusu ve cowboy temalı en iyi oyun bence . puanım 10 üzerinden 10 . Grafikler olsun amaçlar olsun , animasyonlar olsun , hikayesi olsun , karakterler olsun , herşey yerli yerinde :D Oynamayan oynasın , bu kız halimle öyle oyun oynadıysam siz düşünün ne kadar güzel :cheer1-onion-head-emoticon: , duygusal yerlerinde yüreğim burkuldu resmen :crying1-onion-head-emoticon: XD)

Red Dead Redemtion'dan birkaç görünüm

Red-Dead-Redemption-red-dead-redemption-

Bir de orijinali Ao Oni olan ve anime versiyonlu bir oyun ; HetaOni . 2 boyutlu RPG PC oyunu olan Hetaoni , Ao Oni'nin Hetalia versiyonudur . Bana göre baya bir gerilimli , korkunç , kanlı ve üzücü bir oyun olan HetaOni'yi , Hetalia karakterlerini en umutsuz ve perişan hallerinde görmek isteyenler için ideal bir oyun :desperate2-onion-head-emoticon:

Hetaoni hakkında birkaç fanart :admire-onion-head-emoticon:

http://orig10.deviantart.net/32e2/f/2012/316/6/8/hetaoni_gif_by_rinandlenkagamine123-d5ks61t.jpg

https://em.wattpad.com/14a407c316f74a81517d3371eadc9977f94917a1/687474703a2f2f666330372e64657669616e746172742e6e65742f667337312f692f323031332f3137312f352f392f686574616f6e695f636f6e66657373696f6e5f62795f657665726c617374696e67786e696768742d643639796d79332e706e67

Bu da benim çizdiğim bir Hetaoni temalı resim (karakter : Kuzey Italya) (Arka plan da bana aittir)

http://vologirl.deviantart.com/art/Italy-HetaOni-Hetalia-APH-poem-557881618

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Assassin's creed tabiki

"Bir başkasının gerçeği körü körüne izlediği yerde hatırla ;

Hiç bir şey doğru değildir.

Bir başkasının yasa veya ahlakçılık tarafından kısıtlandığı yerde hatırla ;

Her şey mübahtır."

-Ezio auditore da firenze :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir de orijinali Ao Oni olan ve anime versiyonlu bir oyun ; HetaOni . 2 boyutlu RPG PC oyunu olan Hetaoni , Ao Oni'nin Hetalia versiyonudur . Bana göre baya bir gerilimli , korkunç , kanlı ve üzücü bir oyun olan HetaOni'yi , Hetalia karakterlerini en umutsuz ve perişan hallerinde görmek isteyenler için ideal bir oyun :desperate2-onion-head-emoticon:

Ao Oni çok evvelden bitrmiştim hetalia ver. olduğunu ilk defa senden öğrendim acaba senaryo aynı da karakterleri mi yer değiştirdiler ki...  :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusu en çok beğendiğiniz oyun nedir ? :D.Şahsen Assassin's Creed serisinin konusunu çok beğeniyorum sizlerinde düşüncelerini alalım :D

AC serisi başta iyiydi de sonradan tırtlamaya yüz tuttu bence.Revo. beri tadı tuzu kalmadı her oyunda farklı kişiler aynı mekanikler farklı arayüzler  :smile_artiz:

Beğendiğim seri olarak... Star Craft serisi  B) Hele birde Wings of Liberty ve Heart Of Swarm oynayınca insanın haz limitleri doruğa çıkıyor .Magnum yemiş kadar oluyorsun :D 

PS: İcy Tower'da güzel konulu.İnsan merak ediyor o kuleye nasıl giriyon en tepede ne var  :LTkJN9u:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.