Jump to content

merhaba gençler

gsmlk

Önerilen İletiler

merhabalar adım melike yeni üye oldum 23 yasındayım anime sever olarak sizlerle tanışmak istedim.Hala bu yaştayım ve anime ve animasyon filmlerine bayılırım.Bir anda naruto ile başladım animeye ve fairy tail,one piece ve niceleri ile devam etti.Annemin sesi geliyor kulaklarıma bu yaşa geldin hala bu işlerle uğraşıyorsun diye.Sizleri de tanımak isterim şimdiden tanıştığıma memnun oldum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Oo bize yaşıt geldi. Küçüklerin arasında azınlık gibi dolaşıyoruz buralarda :( Foruma hoşgeldin   Bu arada forumun hanım adminleri bildiğin nazilerdir. Özellikle Ezgi var, tam tehlike. Birazdan basar

merhabalar adım melike yeni üye oldum 23 yasındayım anime sever olarak sizlerle tanışmak istedim.Hala bu yaştayım ve anime ve animasyon filmlerine bayılırım.Bir anda naruto ile başladım animeye ve fai

hosbulduk genç :D ya ınanırmısın aynı oyle dıyor yınemı bu cızgı fılmı ızlıyosn dıyo bende salterler atıyor tabı :D

hoşgeldiin :) Aramızda hoş vakit geçireceğine şüphem yok  :happy-onion-head-emoticon:  Ayrıca kouhaim olmak istersen en güçlü senpai benim  -_-  Sohbet konumuza uğramayı unutma baya hareketlidir orası :P

hosbulduk :D Ondan şüphem yok zaten.Neden olmasın hemen uğrıcağıma şüphe yok :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.