Jump to content

Büyük Göğüslü Anime Karakterleri Sıralaması Top 20

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Asuna listede yok   :ragecomic25:   Ama genede listede Fairy Tailden Karakter olmaması şaşırtıcı... Bi Erza bi Mirajane yada Lucy olabilirdi.

Bu haberi bazı anime gruplarını attım adamlar çıldırdı "nasıl rias 20. - sonuncu" diye toplanıp diğer karakterlere sövüyorlar .DDDd

Rias birincidir diye girdim, yirminci çıktı. Boa Robin Tsunade yada Matsumoto birincidir dedim çoğu listeye girmemiş. Neyse tersi yapılsa kim birinci olur açık :P

• Forum Admin

Ha ha ha çok saçma bir liste olmuş :|

Size ne elalemin organından :@

Japonlar zevksiz orası belli ama gözünüz de mi bozuk arkadaş... Olçü denen bir şey var.. Hemen her mangaka da karakter tasarlarken karakterlerin her türlü vücut ölçüsünü hesaplıyor... Ölçülebilen bir şey için nasıla anket yapabiliyorsun o ayrı...

Sanırım oylamaya hentai karıştırmamışlar öyle olsaydı bu karakterleri ilk 50 de bile goremezdik :D

Şimdiye kadar izlediğim tüm animeler içinde hatırladığım kadarı ile en büyük göğüslü kadın : Matsumoto dur herhalde o.O bilimsel konuşuyoz bu arada :D

Ek olarak : Bana Velmet gibi vücut ölçüleri olan bir karakter getirin elinizden öpem :D Yağ torbası olan (anatomik olarak true story) kadınlar neyse de kadın bilime aykırı.. Vucudu o derece kas yapmış birisinin o kadar iri göğüslerinin olması yağ dokusu egzersizle yakılacağı için imkansızdır... Göğüsleri büyük bir tane bile bayan sporcu goremezsiniz... O yüzden listede olmayı en az Matsumoto kadar hak ediyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.