Jump to content

Shiina Plan C (Türkçe Dublaj)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhabalar. Ben TLOF Dublaj Ekibinin, kurucusu ve ikici yöneticisiyim. Aklımızda bazı planlar var. Çok beğenilen bir animeye türkçe dublaj yapmak istiyoruz. Basit ve kalitesiz şeyler yapacak

Adminim her fırsatta SNK'ye laf atıyorsunuz ama animeyi sevdiren animelerin başlarında bulunuyor Shingeki No Kyojin. Konusu, çizimleri, işleyişi vs. olarak da gayet kaliteli bence. Ben demiyorum ki De

Öncelikle başarılar dilerim. Umarım istediğiniz işleri başarabilirsiniz. Sizden önce bir Fandub gurubu daha kurulmuştu, bir anime bölümü çevirmişlerde çok da iyidi ama devam etmediler, ettilerse de ha

Öncelikle başarılar dilerim. Umarım istediğiniz işleri başarabilirsiniz. Sizden önce bir Fandub gurubu daha kurulmuştu, bir anime bölümü çevirmişlerde çok da iyidi ama devam etmediler, ettilerse de haberimiz olmadı. Bu işte istikrarlı olmakta çok önemli. Dublajlayacağınız animeyi iyi seçmenizi öneririm. Herkesin izlediği bir anime değil de yenilerden bir şey de dublajlayabilirsiniz. Örneğin Arslan Senki çok iyi gidiyor iyi tepkiler alıyor böyle geleceği parlak bir animeyi dublajlarsanız direk Türkçe olarak izlemek güzel olur gerçekten. Benimki öneri tabi çok popüler birşeyide dublajlayabilirsiniz. Orjinalinin ayrı tadı var ama ülkemizde çok başarılı dublajlar çıkabiliyor. Öyleki orjinal seslendirmesinden daha çok tad aldığım dublajlar var. Tabi bu iş devamlılık isteyen bir iş, umarım iyi işlere imza atarsınız. Kolay gelsin.

Ben de aynı şekilde katılıyorum. Herkesin izlediği serileri yapmanın pek anlamı olduğunu düşünmüyorum. Belli bir kesime hitap eden serilerle de yeterince ilgi olmayabilir. Ya yenilerden gerçekten tutan bir seri Arslan Seki gibi veya önceden bitmiş ünlü bir seri 'Attack On Titan' mantıklı mesela hem 2.sezon da çıkcak hazır bu aralar 2.kez izlemeyi düşünüyordum belki benim gibi 2.kez izleyecek olanlar varsa gibi. Belki de yeni bitmiş ama daha çok fazla kişinin izlemediği sağlam serilerden de seçebilirsiniz 'Parasyte' gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk fandubu yapan arkadaşımız Erdem yakın bir zamanda ekibimize katıldı. Onunda desteğiyle anime işine girdik. 
Ayrıca Arslan Senki'yi inceledik birazcık. Yeni başlamış olması çok iyi. Seslerin karaktere yerleşmesi açısından. Ayrıca karakterlerde inanılmaz derecede ekibimize uygun. Daha kesin değil ama bu iyi fikir için teşekkür ediyorum ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Attack on Titan yapmayı planlıyoruz.

Shingeki no Kyojin hiçbir kerameti olmayan bir seri, hangi dal ve türde ne başarısı var. Tüm dünyada ses getirecek ne özelliği var???? :( Death Note, Ghost in the Shell, Ruhların Kaçışı, Ateşböceklerinin Mezarı, Paprika, Akira, FMA v.b. gibi animelere yönelin, boşverin diğerlerini ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shingeki no Kyojin hiçbir kerameti olmayan bir seri, hangi dal ve türde ne başarısı var. Tüm dünyada ses getirecek ne özelliği var???? :( Death Note, Ghost in the Shell, Ruhların Kaçışı, Ateşböceklerinin Mezarı, Paprika, Akira, FMA v.b. gibi animelere yönelin, boşverin diğerlerini ;)

Adminim her fırsatta SNK'ye laf atıyorsunuz ama animeyi sevdiren animelerin başlarında bulunuyor Shingeki No Kyojin. Konusu, çizimleri, işleyişi vs. olarak da gayet kaliteli bence. Ben demiyorum ki Death Note kalitesizdir. Ama SNK gibi animeler olmasa ben dahil anime izleyenler şuankinin onda bir kadar olur muydu bilmem. Tabii ki sizin görüşünüz farklı olabilir saygı duyarım o ayrı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adminim her fırsatta SNK'ye laf atıyorsunuz ama animeyi sevdiren animelerin başlarında bulunuyor Shingeki No Kyojin. Konusu, çizimleri, işleyişi vs. olarak da gayet kaliteli bence. Ben demiyorum ki Death Note kalitesizdir. Ama SNK gibi animeler olmasa ben dahil anime izleyenler şuankinin onda bir kadar olur muydu bilmem. Tabii ki sizin görüşünüz farklı olabilir saygı duyarım o ayrı.

Ben SNK'yi denk getirdiğim yerde affetmem, Konusu neymiş merak ettim, devler ve insanlık arasındaki amansız mücadele mi :P Devler, uzaylılar ve insanları işleyen Gantz'ın insan psikolojisini ve tanrı fikrini irdeleyişi var mı snk'de veya yukarıda saydığım serilerdeki fikir altyapısı. Sıradan bir shounen, yok şunu işliyor veya bunu işliyor dersen, hani ne derim.

Birde intikam saçmalığı hep canımı sıkmıştır animelerdeki, ayrıca bilgi/teknoloji çağı ayağıyla dünya ve Türkiye artık animeleri tanımaya başladı. Ama bu dünyanın kendi akışı içinde oluyor, snk son senelerde çıktığı için avantajlı, halbuki onu katlayacak seri çok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.