Jump to content

Mep Studio

Hatsune Miku

Önerilen İletiler

Merhaba!

Uzun zamandır bunu yapmayı düşünüyordum, fırsat bulamadım yazmaya asdkisşalkf

Öncelikle konu başlığını doğru yere mi açtım doğru içerikmi yazdım emin değilim? (Gerekirse konuyu kilitleyebilir,yerini değiştirebilir  veya silebilirsiniz) ¯\_(ツ)_

Neyse konuya gireyim.

Bir mep stüdyosu kurmayı düşünüyorum. (örnek: Mad Designs Studio, Wonderland Dreams Studio , Limounise Studio gibi)

Kızlara yönelik olacak genellikle.

İçerikler yaoi, shojo, romantizm, bishonen tarzında olacak anlayacağınız

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ne dersiniz? Katılmayı düşünürmüydünüz?

P.S: Mep= Multiple Editor Project anlamına gelmektedir, örnek olarak yukarıda yazdığım stüdyoların videolarına bakabilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba dostum :D zaten Baka Senpai Studiomuz var <.< seni de davet ederiz çalışmaların iyi ise eğer :3  ^_^ 

https://www.youtube.com/channel/UCSFrZBJg5EHdwxy4q_maKdw

Videolarınızın birkaçını izledim, çalışmalarınız güzel ama biraz amv formatında sajfjfkf (yazı falan yok QvQ),birde shojo şeysi değil :p Yinede Studionuza katılmaktan zevk duyarım ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Videolarınızın birkaçını izledim, çalışmalarınız güzel ama biraz amv formatında sajfjfkf (yazı falan yok QvQ),birde shojo şeysi değil :p Yinede Studionuza katılmaktan zevk duyarım ^^

Aslında haklısın ama belki arada shoujo falan da yaparlar belli olmaz. Yani stüdyoların genel işleyişinde farklı tipte amvler yapılabiliyor bildiğim kadarıyla.

Merhaba dostum :D zaten Baka Senpai Studiomuz var <.< seni de davet ederiz çalışmaların iyi ise eğer :3  ^_^ 

https://www.youtube.com/channel/UCSFrZBJg5EHdwxy4q_maKdw

Sizin stüdyoda yer falan var mı girmek istesem sjjsj Ama çok aktif olamam ben birkaç ayda bir falan bi amv yapıyorum :/ Uygun mudur?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler Butonu nasıl keliyorsunuz

[ spoiler]

içerik

[ /spoiler]

spoilerleri boşluksuz yazacaksın

Aslında haklısın ama belki arada shoujo falan da yaparlar belli olmaz. Yani stüdyoların genel işleyişinde farklı tipte amvler yapılabiliyor bildiğim kadarıyla.

Genellikle öyle, biz ağırlık vereceğiz ama shojo tarzına

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sizin stüdyoda yer falan var mı girmek istesem sjjsj Ama çok aktif olamam ben birkaç ayda bir falan bi amv yapıyorum :/ Uygun mudur?

:D katılabilirsin facebookta varsın zaten katılabilirsin tabi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.