Jump to content

( 16 / 12+4 ) Kamichu!

Sinsine

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Kamichu!

Anime Türü : Komedi, Dram, Yaşamdan Kesitler, Doğaüstü Güçler

Bölüm Sayısı : 16 / 12+4

Yapım Yılı : 2005

Çevirmen : eshki

Düzenleme : Sinsine

Özet; Yurie Hitotsubashi, 1980’lerin rahat zamanlarında, Japonya’nın iç denizinde bulunan Onomichi şehrinde yaşayan ortalama bir ortaokul öğrencisidir. Günlerini sınavları için endişelenerek ve hoşlandığı çocuk Kenji’nin dikkatini çekmek için çabalayarak geçirmektedir. Sonra bir gün öğle arasında birdenbire arkadaşı Mitsue’ye, geçen gece bir tanrı olduğunu söyler. Sınıf arkadaşları Matsuri, ailesinin iflas eden Shinto tapınağını destekleme yolu olarak, hemen Yurie’nin yeni keşfedilmiş tanrılığını fırsat bilir. Şanssız yerel tanrıları Yashima-sama’nın yerine Yurie’nin geçmesiyle, tapınağın daha meşhur ve kazançlı olacağını umut eder. Şimdi, menajeri Matsuri ile birlikte Yurie, istekleri yerine getiriyor, lanetleri kurutuyor, uzaylılarla görüşüyor ve tanrı toplantılarına katılıyor. Tüm bu süre zarfında da okula gidiyor ve Kenji’ye itiraf etmek için cesaretini toplamaya çalışıyor.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Kamichu! Anime Türü : Komedi, Dram, Yaşamdan Kesitler, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 16 / 12+4 Yapım Yılı : 2005 Çevirmen : eshki Düzenleme : Sinsine Özet; Y

1-2-3-4. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

Emeğinize sağlık, özelliklede çevirmen arkadaşın ;) bir animede daha bitti :LTkJN9u:

Posted Images

Bak sen Milyonlarca Tanrıları olan japonlara bir Tanrı daha eklendi :P

Slice of life olması güzel, emel admininde ilgisini çekebilir ama Tanrı olma fikri :ragecomic12:

Kolay gelsin Sine-chan, bu arada instagramdaki sine güneş sen müsün  :whistling:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olma ihtimalim yüksek Barış-san, başka sine güneş olduğunu sanmıyorum :)

Bu kadar soğuk ve resmi olmana gerek yok Sine-chwan  :P Ben seni 16-17 yaşında sanıyordum, resimlerde de küçük gözüküyorsun ama şimdi gerçek yaşına bakınca forum hakkında bölümünde, böyle oldum> :ragecomic20: Neyse, bu aralar baya yoğun ve hızlı çalışıyorsun, dikkatimden kaçmadı :LTkJN9u: Dedim bir bakayım sosyal sitelerde neciymiş diye :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.