Jump to content

Meraba Arkadaşlar

MandraFilozofu

Önerilen İletiler

sağol kardeşim teşekkür ederim :)

sağol kardeşim hoş buldum :)

sağol karedeşim teşekkür ederim :)

Sağol kardeşim lisede bilişim okudum, belki ilerde bilgi paylaşımında buluna biliriz benimde programlama bilgim var biraz... ama aslen grafik tasarımla ilgileniyorum daha önce de web tasarımla uğraştım...

sağol hoş buldum teşekkür ederim :)

ben şuana kadar iki bilgi paylaştım profil resmimi kendim yaptım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşgeldin kardeş iyi forumlar.

hoşgeldin :)

Hoşgeldin iyi forumlar ;) Bu arada pc oyunlarıyla aran nasıl :D

profil resmin güzel olmuş kardeşim biraz daha yazıya 3boyutlu bi hava katsaydın ve arka plana nasıl desem biraz daha loş bir kırmızı kullansaydın (ufaktan bir kan serpintisi de verebilirdin)  daha yırtıcı ve daha güzel gözükebilirdi bilemiyorum...  :confused-onion-head-emoticon:  Gel gelelim javaya işte orda ben iptal, java bilmiyorum o yüzden biraz fransız kalırdım denebilir :) Bu arda hangi programları kullanıyosun...

özelden konuşalım gel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam Genç  ^_^ Hoşgeldin Foruma...

PS: GTO izlemişsin diğer konuda gördüm.Anime tercihlerin güzel bir kaç tanede daha ( var mı izlediğin bilmiyorum ) o tarz senelerdeki animeleri izlemeni öneririm.Tür yapım ve tarz olarak cidden başarılı yapımlar var  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam Genç  ^_^ Hoşgeldin Foruma...

PS: GTO izlemişsin diğer konuda gördüm.Anime tercihlerin güzel bir kaç tanede daha ( var mı izlediğin bilmiyorum ) o tarz senelerdeki animeleri izlemeni öneririm.Tür yapım ve tarz olarak cidden başarılı yapımlar var  ^_^

teşekkür ederim hoş buldum :) pek çok anime izledim ama seçici bi yapım var denebilir bana göre anime izleyiciye de bir şeyler katabilmeli sürükleyici olmalı duygu yüklü olmalı yeri geldiğinde , üzüp , yeri geldiğinde mutlu edebilmeli... Sizin önerebileceğiniz animeler varsa mutlu olurum :)

Hoş geldin! :hi-onion-head-emoticon: İyi forumlar. :bye1-onion-head-emoticon: 

Hoş buldum sağol, teşekkür ederim... :cheer2-onion-head-emoticon:

Hoş geldin ^_^

Hoş buldum teşekkür ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim hoş buldum :) pek çok anime izledim ama seçici bi yapım var denebilir bana göre anime izleyiciye de bir şeyler katabilmeli sürükleyici olmalı duygu yüklü olmalı yeri geldiğinde , üzüp , yeri geldiğinde mutlu edebilmeli... Sizin önerebileceğiniz animeler varsa mutlu olurum :)

Anladım,genede istediğin tarzı söyleyip mesaj atabilirsin  ^_^ Şimdilik tanışma konunu kaynatmış olmayalımda  ^_^  

Elimden geldiğince öneririm sıkıntı olmaz  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.