Jump to content

Selam Anime Severler

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar ben Abdullah Yasar.

Anime seyretmeye 7.sınıfta başladım yani 12 yaşlarındaydım . Şu anda lise 3'e geçtim yani 16 yaşımdayım.99 doğumluyum.Anime seyretmeye naruto ile başladım ancak ilk bitirdiğim death note'du.Sonra gaza geldim 2 hafta da sıfırdan naruto shippundenin 412.bölümne geldim.Şu anda naruto ya takip ediyorum.Bu yaz bir ara kuroko no basketi bitirdim. Sonra avatar the last airbender i izledim gerçi o anime mi sayılıyor bilmiyorum ama. Last airbender bitince Legend of Korra yı buldum . Çok hoşuma gitti ancak final bölmüne canım çok sıkıldı.(spoliler başladı) Çünkü koskoca avatarı lezbiyen yapmışlardı.(spoiler bitti). Bence çok saçmaydı. Benim bir huyum vardır bir anime veya dizi bitti mi sıkıntıya girerim . Bir huyum daha vardır bu huyum ise örnek olarak çok sevdiğim bir film veya animemi var. Onu baştan sona izlerim sonra oyunu var mı araştırım. Bu oyunlarıda çok sevdiğimden dolayı kısa sürede bitirim. Bende bundan etkilenerek bir karara vardım ve youtube sayfası açtım . Bu kanalı açmamada iki amaç vardı bunlardan biri animelerin oyunlarını oynayarak insanları anime izlemeye davet etmekti . İkinci amacım ise söylemeyeceğim. Kanalımı ziyaret edersin belki anlarsınız. Bugün ilk videomu da koydum arkadaşlar izlemeye beklerim . Bir animenin oyunu bu arada. Beni bu yolda desteklersenizde çok mutlu olurum. Tanıştığımızda memnun oldum. Bu arada kanalımın linki aşağıda. İyi Günler Arkadaşlar.

Kanalım:https://www.youtube.com/channel/UCRT4j46dopcvU4kiGtZ0ldQ/feed

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.