Jump to content

SOUSEI NO ONMYOUJI

Önerilen İletiler

G5DpLZ.jpg

SOUSEI NO ONMYOUJI

Yayın Yılı:2013
Tür:Aksiyon, Komedi, Fantastik, Romantik, Shounen, Doğaüstü
Çizer:
Sukeno Yoshiaki

Rokuro bir şeytan kovucu ailesinden ama şarkıcı, futbolcu veya şeytan kovucu hariç herhangi bir şey olmayı tercih eder! Yeni gelen Benio onun rekabetçi ruhunu tetiklediğinde kendi inanılmaz potansiyelini itiraf etmek zorunda kalır. Ama prestijli "İkiz Yıldız Şeytan Kovucular" - kaderlerinde evlenip en üstün ruh savaşçısını doğurmak olan iki üstün dövüşçü - unvanını aldıklarında rekabetleri bambaşka bir hal alır!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Seri yeni çevirilmeye başladı ve ilk bölümü okuduktan sonra  Ao No Exorcist tadı almaya başladım.
:D Tabi kapağa bakınca High School DxD havası da vermiyor değil.

Tavsiye ederim  ^_^

Bölüm 1
Bölüm 2
Bölüm 3
Bölüm 3.5

Bölüm 4

Bölüm 5

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 89
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

SOUSEI NO ONMYOUJI Yayın Yılı:2013 Tür:Aksiyon, Komedi, Fantastik, Romantik, Shounen, Doğaüstü Çizer:Sukeno Yoshiaki Rokuro bir şeytan kovucu ailesinden ama şarkıcı, futbolcu veya şeytan kovucu har

Sousei no Onmyouji Bölüm 4 Çıktı!     Rokuro fena sinirlendir bu sefer!   İyi okumalar.

İlk bölümünden beri taki ettigim lanetli bir seri :D tr çevirisi oldugunu bılmıyordum puzzle bır konu da açmıştım tanıtım hakkında çevrılmesı ıçın pek rabet olmamıştı çevrilmesi güzel olmuş ama bir sıkıntı var

İngilizce çeviren gruplar bir türlü bu seri üzerinde düzgün bir çalışma çıkaramıyor malesef 1 yılda 2 bölüm geldigi oldu bir ara hiç bir zmn güncele de yetişemediler

2 grup ortaklaşa çeviriyor şuan ve cxc scans bıraktı gıbı çevırı vermıyor o yuzden devamı da gelmez gibi geliyor ingilizce den çevriliyorsa ilerde sıkıntı olur gibi

Rawlarda 21 bölüm çıktı ve rawlarında olaylar çok daha iyi bir hal alıyor ama malesf anlayamıyoruz tabi asıl olaylar ıngilizce çevirirnin bittiği yerde başlıyor :D o yüzden lanetli bir seri 

Bu arda bolum özeti biraz spolier içeriyor gibi sanki dogrudan ingilizce kaynaktaki yazanı yazsaydın keşke

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk bölümünden beri taki ettigim lanetli bir seri :D tr çevirisi oldugunu bılmıyordum puzzle bır konu da açmıştım tanıtım hakkında çevrılmesı ıçın pek rabet olmamıştı çevrilmesi güzel olmuş ama bir sıkıntı var

İngilizce çeviren gruplar bir türlü bu seri üzerinde düzgün bir çalışma çıkaramıyor malesef 1 yılda 2 bölüm geldigi oldu bir ara hiç bir zmn güncele de yetişemediler

2 grup ortaklaşa çeviriyor şuan ve cxc scans bıraktı gıbı çevırı vermıyor o yuzden devamı da gelmez gibi geliyor ingilizce den çevriliyorsa ilerde sıkıntı olur gibi

Rawlarda 21 bölüm çıktı ve rawlarında olaylar çok daha iyi bir hal alıyor ama malesf anlayamıyoruz tabi asıl olaylar ıngilizce çevirirnin bittiği yerde başlıyor :D o yüzden lanetli bir seri 

Bu arda bolum özeti biraz spolier içeriyor gibi sanki dogrudan ingilizce kaynaktaki yazanı yazsaydın keşke

Çizimler hakkında bir kaç kare ( Spolier olabilir )

17_2325.png?cid=187919&key=b4988ad5ef19c

21_1704.png?cid=187919&key=b4988ad5ef19c

Çaktırma biz çeviriyoruz :whistling:  ^_^ :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.