Jump to content

Sentai Filmworks Locodol Animesini Ekledi


WLs

Recommended Posts

A15915-3192088241.1403672601.jpg?zoom=1.Sentai Filmworks’ün bünyesine kattığı 2014 Yaz serisi, 4 panelli manga tarzında yerel idolleri konu alıyordu.

 

Sentai Filmworks Çarşamba günü, Locodol (Futsu no Joshikosei ga Locodol Yattemita) animesinin yayın haklarını aldığını duyurdu. Şirket, anime serisini ev versiyonu olarak paket halinde çıkarmayı planlıyor.

12 Bölümden oluşan televizyon anime serisi 2014 Temmuz’unda yayınlanmaya başladı. Her zamanki gibi Crunchyroll, anime yayınlandığı gibi kendi sitesinde de yayınladı. Bir adet OVA bölümü de ilk Blu-ray ve DVD setlerinin içerisine dahil edildi. Bu paketler Japonya’da Eylül ayında çıktı. Crunchyroll ise OVA’yı Aralık ayında yayınladı.

Kotaro Kosugi mangayı Ichijinsha’nın 4-Koma Palette dergisinde 2011 yılında serileştirmeye başladı.

Orijinal mangadaki hikayede Nanako adında liseli bir kız amcasının isteği üzerine kasabanın idolü olur. Nanako ve üst sınıflarından birisi olan ve mükemmel birisi gibi gözükse de dağınık birisi haline gelen Yukari ile şehirde kendi bölgelerinin idolleri olurlar. Röportajları yapılır, (Kasabanın alışveriş merkezi tarafından) televizyona çıkarlar (Düşük bütçeli bir kanalda) ve konserler verirler (Mağazanın çatısında). Bu kızların geçimleri ise kasabanın vergileri ile karşılanır.

   Kaynak : Anime Haber

 
Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.