Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

RHiXi4I.jpg

Geç kaldım  :head-crazy-rabbit-emoticon: Neden salak pc 20 dakikadır sayfayı açacak ta bende resim yükleyecem de de de de  :bsod-onion-head-emoticon: Öhömm neyse gelelim günün anlam ve özetine Bedri nam-ı değer Quincy doğum günün kutlu olsun bro nice yeni, neşeli, sağlıklı, paralı, sevdiklerin ile beraber yaşlara hepidibörtdeytuyuuuuu  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo

4fziX2q.jpg

Pastamızı da verelim  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

jZvzXS1.jpg

Çam sakızı çoban armağanımız da gelsin senin için özel poz verdiler biraz utandılar ama olsun  :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

jDDsSEp.jpg

Bu arada benim de doğum günümmüş sağ ol Hanım ağa Bedri için kutlama bölümüne girip kendi adımı görünce bir hoş neyim oldum :imo:

Teşekkür ederim abla :)

Doğum günü pastam keşke öyle İchigolu olsaydı. Elde olan bu :/

12096199_10207289577692688_6970291960887

Neyse senin de doğum günün kutlu olsun nice mutlu, huzurlu, hayırlı senelere :))

Bu pastalarda benden sana .P

grimmjow_cake_by_darknessfreak1995-d3kvh

cake_cake_by_5xd-d55knmh.jpg

Bu da sürpriz pasta;

2599qA.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Teşekkür ederim abla :)

Doğum günü pastam keşke öyle İchigolu olsaydı. Elde olan bu :/

12096199_10207289577692688_6970291960887

Neyse senin de doğum günün kutlu olsun nice mutlu, huzurlu, hayırlı senelere : :)

Bu pastalarda benden sana .P

grimmjow_cake_by_darknessfreak1995-d3kvh

cake_cake_by_5xd-d55knmh.jpg

Bu da sürpriz pasta;

2599qA.jpg

Bu pastaları yemeye kıyamam ben  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon: Sağ olasın senin pasta da fena değilmiş hani hem onu bulamayan var mesela ben  :bled2-onion-head-emoticon: 2 mizi de hepidibörtdey  :cheer2-onion-head-emoticon:

Kutlayan forumdaşlara da ayrıca teşekkür ederim sağ olsun gençler  :embarrassed4-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeynep ablayı Ecchii FC'ye üye mi yapsak ki baksana neler neler çıkıyor :D

Bu arada daha nice sağlıklı mı sağlıklı,mutlu ,huzurlu,yolda piyangoların çıktığı önlerine gül serpen yakışıklı Brad Pittlerin düştüğü,forumda spammersız günlerin geçtiği,hiç olmadı ,beyaz yakalı prensin karşına çıkıpta "Selam Bebek :cool-onion-head-emoticon: " dediği

-Sebastian-anime-33637081-500-636.png

,

ömrün boyunca sana kraliçeler gibi hizmet edecek, sen otur ben her işe koşarım diyen ;

Taj%C5%AB_Kage_Bunshin_no_Jutsu.jpg

Sexy:

300717.jpg

PS:

Yanlız bir ben değil onun altını çiziyim  :pretty-onion-head-emoticon:  :pretty-onion-head-emoticon:

Birinin Doğum günü pastandan çıkması dileklerimle :ragecomic24: Olmadı sadece para düşsün önüne :D

Yanlız dediğim gibi bir ben değil :pretty-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

el1iyt.png

Sen doğum günümü kutladın kesin kafama taş, kaya, dağ neyim düşer  :D

Zeynep ablayı Ecchii FC'ye üye mi yapsak ki baksana neler neler çıkıyor :D

Bu arada daha nice sağlıklı mı sağlıklı,mutlu ,huzurlu,yolda piyangoların çıktığı önlerine gül serpen yakışıklı Brad Pittlerin düştüğü,forumda spammersız günlerin geçtiği,hiç olmadı ,beyaz yakalı prensin karşına çıkıpta "Selam Bebek :cool-onion-head-emoticon: " dediği

-Sebastian-anime-33637081-500-636.png

,

ömrün boyunca sana kraliçeler gibi hizmet edecek, sen otur ben her işe koşarım diyen ;

Taj%C5%AB_Kage_Bunshin_no_Jutsu.jpg

Sexy:

300717.jpg

PS:

Yanlız bir ben değil onun altını çiziyim  :pretty-onion-head-emoticon:  :pretty-onion-head-emoticon:

Birinin Doğum günü pastandan çıkması dileklerimle :ragecomic24: Olmadı sadece para düşsün önüne :D

Yanlız dediğim gibi bir ben değil :pretty-onion-head-emoticon:

:bled1-onion-head-emoticon:   :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon: 

Fazla burun kanamasından doğum günün sabahı nalları dikti diye gazetelerde boy boy haberim çıkacak bu gidişle, sağ ol Erco gardaşım benim Brad de kimmiş senin eline su dökemez     :cool-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

future ev direği olarak size kalbimin en derin köşelerinden kopup gelen bi şiir yazdım, buyrunuz:

Roses are red

Violets are blue

Sayın yüce Zeynep admin hanım hazretleri

Happy birthday to you  :smoking2-onion-head-emoticon:

Yabancı dil kullanımına uyuz olan biri için yazdığı şiire bak birde direk olacak hoş direk olduğun için de olabilir bu durum tabi  :D Neyse yine de ortada emek var sayılır düşünüp yazmışsın teşekkür ederim  :P Pasta neyim alma aman cebine zarar  <_< Allah ım kimseye cimri bir koca nasip etmesin  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.