Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Doğum günün kutlu olsun Sabahın Sisi :)

Teşekkür ederim. :)

Doğum günün kutlu olsun Yahya! (Sabah Sisi) :whistling: Nice bol animeli seneleree :lol:  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo

Eski muhabbet mekanından hatırlayan yoksa sen yazana kadar adımı bir tek sen biliyordun herhalde, var ol.   :D

İyi ki doğdun sabah sisi bey : : :D Nice mutlu, güzel, sağlıklı  ve başarı dolu senelere ^_^

Sağ ol, hep beraber.  :)

Nice Senelere Sabah Sisi  

Nice Senelere Boa_Hancock

Nice Senelere xAkuma

Nice Senelere Laetitia

Pastadan haz etmesem de çok teşekkür ederim.   :lol:

Doğum günün kutlu olsun Sabah Sisi. Nice senelere :)

Hep beraber abi. :)

Sabah Sisi, brkee.jp「えげ」, xAkuma, Laetitia, Doğum gününüz kutlu kutluu olsunn :P huzurlu, güzel, sağlıklı, -istiyorsanız-,- aşklı senelere. :D Hiç toplu doğum günü kutlamamıştım. #-#

İster miyim ki bende bilmiyorum. Sağ ol, benden çok seninle olsun. :D

Doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere sabah sizi  :)   :happy-birthday-crazy-rabbit-emo

Çok teşekkür ederim, hep beraber Red. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. :)

Eski muhabbet mekanından hatırlayan yoksa sen yazana kadar adımı bir tek sen biliyordun herhalde, var ol. :D

Sağ ol, hep beraber. :)

Pastadan haz etmesem de çok teşekkür ederim. :lol:

Hep beraber abi. :)

İster miyim ki bende bilmiyorum. Sağ ol, benden çok seninle olsun. :D

Yaaa ben de istemiyorum :D başkasının olsun. :'D Bu arada bana adını söylememiştin ben de burada öğrendim evet ne güzel. -_- Hiç bu konuda yazmayacaktım ama ne ise. =-= Sen de sağ ol. xD

Edit. Dolaylı yoldan memnun oldum Yahya. <_< :P

Editiki. Yanlış anlamışım hep o isim bitirdi hep o...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaaa ben de istemiyorum :D başkasının olsun. :'D Bu arada bana adını söylememiştin ben de burada öğrendim evet ne güzel. -_- Hiç bu konuda yazmayacaktım ama ne ise. =-= Sen de sağ ol. xD

Edit. Dolaylı yoldan memnun oldum Yahya. <_< :P

Editiki. Yanlış anlamışım hep o isim bitirdi hep o...

Bende memnum oldum da hiç sormadın ki. :P Niye üstünü çizdin ve ismim mi bitirdi ne oldu anlamadım.  :smile_bilmem:

Ben de adını öğrendim çok mutlu oldum -niden- Sabah Sisi, doğum günün kutlu olsun. *.*

Berk Ege-san buradaki ilk senpayım. :D Morning Musume'yi sayende keşfetmiştim! -şükürler- Doğum günün kutlu olsun. *-*

Doğum günü olan diğer arkadaşlara da mutlu yıllaar. *^*

Çok teşekkür ederim de memnun da olsaydım iyiydi.  :smile_oleyo:

Muhabbet mekanından beri ilk kez oy kotamı doldurdum, özlemişim. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende memnum oldum da hiç sormadın ki. :P Niye üstünü çizdin ve ismim mi bitirdi ne oldu anlamadım. :smile_bilmem:

Çok teşekkür ederim de memnun da olsaydım iyiydi. :smile_oleyo:

Muhabbet mekanından beri ilk kez oy kotamı doldurdum, özlemişim. :P

Ben sormadım sen de söylemedin ama tek suç ben de mi ? Q.Q -beni koru beniii- Ahaahah boş ver ya anlamaman işime geldi. :p
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugün doherkesin doğum günü kutlu olsun ama özellikle de Sabah Sisi'nin ki, 

75lik ossan ve hala forumlarda takılıyor, senpai sonuçta :P bu yaşta bu azim  :ragecomic24:

Neyse gerçek yaşın kutlu olsun, gönlünce olsun yeni yaşın  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.