Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_Minato :D

videoda isminin olması için rica ettiğimiz fakat zamanında cevap yazamayan arkadaşlardan ayrıca özür dileriz...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Doğum günün kutlu olsun eren nice yıllara :)

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_Minato :D

videoda isminin olması için rica ettiğimiz fakat zamanında cevap yazamayan arkadaşlardan ayrıca özür dileriz...

nee-chan skypede arkadaşlara dalmışım senin mesajı unuttum ben şimdi gördüm ama geç oldu anlaşılan :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mutlu yıllar Eren :D asıl doğum günü tebriğim videoda :ph34r:

eline koluna sağlık Amy :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar tanışmıyo olsak da yine de konuşmuşluğumuz var :) .Nice senelere Eren...

Bu arada elinize sağlık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim ogi bende çok iyi arkadaş olduğumuzu düşünüyorum hep devam etmesinide isterim

Çok teşekkür ederim görkem her konuda yardım ederim istemen yeter

Çok teşekkür ederim furkan espiri yapma anlayışını anlıyorum :) düşünmen yeter

Çok teşekkür ederim Kübra

Çok teşekkür ederim Dark Silence (Kusuma bakma ismini bilmiyorum :( tanışmadık bir ara tanışırsak sevinirim)

Çok teşekkür ederim Tunç bende seni sevmeye devam ettim. ne sapıkca değil mi

Çok teşekkür ederim Champy55 çok özür diliyorum ismini biliyorum ama hangisi oldugunu çıkaramadım gerçekten çok özür diliyorum :(

Çok teşekkür ederim Seher çöplüğüne bir daha yaklaşanın beni ablan olarakta görmen kötü olmuş asdas :D

Çok teşekkür ederim Ceyda 1 kelime bile yeter bana

Çok teşekkür ederim Cem sapık değilim ben nerem sapık Evde kalan ben değilim sensin sen düşün

Çok teşekkür ederim Ezgi hatasız kul olmaz başlarda yaptık hatalar :) ben seni ama hep iyi admin diye bilirdim hala bilirimde :)

Çok teşekkür ederim Ercan İlk satırlar yaraladım evet :( Çok güzel konuşuyormuşsun ercan ilk kez şahit oldum :)

Çok teşekkür ederim Emel ablam indirdim bile saklıcagım tabikide bu kadar değerli bir videoyu ömür boyu untmam artık ilerdeki çocuklarımada izletirim bakın 'arkadaşlarınız böyle olmalı size böyle değer vermeli' derim

Çok teşekkür ederim Kaya

Çok teşekkür ederim quincy bir mesaj kadar uzagındayım tanışmak istersen :)

Gerçekten çok çok teşekkür ediyorum sadece dogum günün kutlu olsun demeniz bile bana yeterdi sizi çok seviyorum ya gelin bi sarılalım Resmi ekleyen Ellerinize sağlık çok güzel olmuş bu video işini forumda dogum günü gelenlere yapacaksanız bende yardımcı olmak isterim.Daha yazmak istediğim bir sürü şey var ama zamanı geldiğinde :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim Dark Silence (Kusuma bakma ismini bilmiyorum :( tanışmadık bir ara tanışırsak sevinirim)

Forumda fazla takılmıyorum ben geceleri chat gelirsen tanışabiliriz..

Kusura bakma Eren arkadaş atmış ama videoda ben tanımadım için bir şey yazmayın demiştim az çok forumda konularına baktım ecchi hayranısın :D Komik gifler bölümün var baya güldürdün beni kişiliğinde çok iyi hep gülmek istediğini burdan anlıyorum az çok. Hayatını hep kendi gücünün altına al kimseyi buna müdahale etmesine izin verme .Şu Ecchi Fc işinede son ver :) her girişimde kızların saçma sapan hentaili giflerini görüyorum. Neyse Doğum günün Kutlu olsun nice senelere.

Hep gülmeye devam et.. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Video çok içten ve sevimli olmuş yalnız. İzlerken ağzım kulaklarıma vardı (bana noluyorsa khkhk)

Eren'i tanımıyorum ama süper mutlu yıllar geçirmen dileğimle Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.