Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Ezgi doğum günün kutlu olsun.

Hediyeni alırken giden günlerim oldu. Ne çektiğimi anlatmayı sonraya bırakıyorum kanki. Peki hediyen ne? İşte o sürpriz . Bugün zaten doğum günün ama sürpriz işte takılma sen ona.  :mellow: asdfsafdsaf 

Enee aklımda on sayfa yazı vardı. Şu kadarcık bir şey yazmışım.   :huh: Neyse...

Giden günleriim olduuuğğ seni anmadıığğm yola bakmadıığğm halaağğ. 

Nice Senelere ExAdmin :::happy-birth-day1-onion-head-emo

Sağolasın beybi. Annem de mesaj attığın için teşekkür ediyo alshvdljasd.

Doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı mutlu yaşlara...  

Oldu o zamaan. Sana buradan bişey demiyorum. 

Doğum ginün kutlu olsun :) mutlu sağlıklı güzel yıllara ^_^

Teşekkür ederim Aslıcım sen de iyi ki doğmuşsun. Güzel bir ömür geçirirsin umarım. 

Ezgi doğum günü kutlu olsun lanet olsun size lan ortam iyi ama kullanamadım ya la valla neyse alışırsam ortama espiri yaparım hani

Ama güzel bir gündü ezgi la valla mangamı aldım,t shirt ı mı aldım valla çok mutlu oldum  

Hihihi gün mü güzeldi ben mi ? şkzbsljhasbd Eren iz may görrll eren iz may gööğğğöörrll.  :wub: 

Kutlayan kutlamayan herkese değil lan kutlayanlara teşekkür ediyorum. :D Çok kutlayan olmadı ama bayağı iyiydiniz lanet olasıcalar. Hepinizi çok seviyorum. Gelenlere de öpücüklerimi iletiyorum buradan. Bu satırları pandalı atkısını beresini takmış sırt çantasıyla koltukta yarı büklüm oturarak yazıyorum. şajsbdlsad Haydin görüşürük.  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:angel2-onion-head-emoticon: tarih 24 Aralık oldu yani doğum günün kutlu olsun Aslı   :angel1-onion-head-emoticon: hepidibörtdeytuyuuuuuuu           happy-birth-day1-onion-head-emoticon.gif

umarım hoşuna gider  :ph34r:

çok güzel olmuş uğraştığın için çok teşekkürler zeynep abla  ^_^ bunu çarşamba günü gören ben yurtta olunca yorum yapamadım bile bad-atmosphere-onion-head-emoticon.gif?1

kimsenin hatırlayacağını sanmamıştım aslında  :ph34r:

Nice senelere demek düşüyor videodan sonra bize sadece :D

sağol ercan abi  :D

Gün bitmeden kutlayayım bende . :D Nice senelere Aslı.

teşekkürler meltem  :D  

Doğum günün kutlu olsun Aslı 

1 gün geciktim 

Happy_Birthday_Hitsugaya_Kun_by_OmegaWol

sorun değil hatırlaman yeterli  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.