Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Abla iyiki doğdun iyiki varsın nice mutlu, huzurlu ve sağlıklı senelere.. bugün ev taşıdım pek oturamadım bilgisayar başına ancak yazabiliyorum. Hediye olarak resim çizeceğim senin için biliç temalı, bedri başkanada çizecektim istemedi kısmet sanaymış :P . Canım ablam nice senelere inşallah :cheer1-onion-head-emoticon: :dong-onion-head-emoticon: :angel2-onion-head-emoticon: :happy-birth-day1-onion-head-emo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeynepcim :D nice yıllara!!! Günün sonunda da olsa yakaladım!!!

Klip harika olmus bravo :)

Canımsın :blush: Teşekkür ederim balımmm  :rolleyes: hem şarkı hem klip süper olmuş eline sağlık beraber nice senelere  ^_^

Daha yeni okuyabildim yukariyi wifi uzakta da gomenne nice mutlu senelere iyiki dogdun zeynep abla ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abla doğum günün kutlu olsun nice senelere :)

Geç oldu ama idare et :P Önceden baktığımda doğum günün yazıyodu profilinde.Dün baktığımda yoktu sonra emin olamadım :/

Neyse doğum günün kutlu olsun nice senelere

Doğum gününe İchigo'yu getirdim :P

voDyjp.jpg

2. pastanıda böyle yaptık :P

nGDyOR.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bol eğlenceli, aksiyonlu, dolu dolu bi yıl geçirirmen dileğiyle depresyon-gam-keder uzak olsun doğum günün kutlu olsun (herkes abla diyo ben de dicem  :ph34r: ) Zeynep abla ^^ çok da uyumlu yazdım, sonunu değiştirip bayram mesajı olarak da kullanılır sanırım  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.