Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Pseudohomophylus, 14.06.2021 - 09:54 tarihinde yazdı:

@lntegral Doğum gününü kutladığıma bir yandan sevindim bir yandan da üzüldüm. Gelince bir tebessüm et diye buradan da kutluyorum.

:happy-birth-day1-onion-head-emoticon:Pizza-Balık-Man DGKO, 28.yaşın sana mutluluk, denge ve huzur getirsin inşaallah :pretty-onion-head-emoticon: 

Tanışalı neredeyse 1 yıl olacak, geceleri felsefik ve bir o kadar da hayatın içinden uzun uzun konuşurduk, fıstık ezmesinin kokusunu alabiliyorsam bunamamışımdır diye garip bir bilgiyi de senden öğrendim, atışmayı en çok sevdiğim 3-5 insandan birisin. Sen bize lazım ortalardan kaybolayım deme sakın:pointing-onion-head-emoticon: 

İyi ki varsın:whistling-onion-head-emoticon:

Ya sen ne şekersin :admire-onion-head-emoticon: Teşekkür ederim içten sözlerin için.Benim için dilediklerinden çok daha fazlası senin olsun inşallah :angel2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 14.06.2021 - 09:54 tarihinde yazdı:

Bir çoğunu farklı platformlardan kutlamıştım, yeniden rahatsızlık verdiysem... Hiç de üzgün değilim canım istedi ve yazıyorum her neyse:spa-onion-head-emoticon:   

@lntegral Doğum gününü kutladığıma bir yandan sevindim bir yandan da üzüldüm. Gelince bir tebessüm et diye buradan da kutluyorum.

:happy-birth-day1-onion-head-emoticon:Pizza-Balık-Man DGKO, 28.yaşın sana mutluluk, denge ve huzur getirsin inşaallah :pretty-onion-head-emoticon: 

Tanışalı neredeyse 1 yıl olacak, geceleri felsefik ve bir o kadar da hayatın içinden uzun uzun konuşurduk, fıstık ezmesinin kokusunu alabiliyorsam bunamamışımdır diye garip bir bilgiyi de senden öğrendim, atışmayı en çok sevdiğim 3-5 insandan birisin. Sen bize lazım ortalardan kaybolayım deme sakın:pointing-onion-head-emoticon: 

İyi ki varsın:whistling-onion-head-emoticon:

@MrTeddy TeddyBear küçüğüm miniğim sen şimdi liseye geçip orada da türlü türlü insanla tanışır, dünyanı bir tık daha genişletirsin. Bu yolda sana başarılar diliyorum. Umarım kadir kıymet bilen, şahsına saygı duyan en az senin kadar düşünceli insanlara rast gelirsin. 

Her nerede ve ne zaman olursa olsun konuşmaktan ve fikirlerini beyan etmekten korkma.

Doğum günün kutlu olsun:happy-birth-day1-onion-head-emoticon: 

@ibodiMerhabalar w,w  sanırım sen beni henüz tanımıyorsun, TRART sitesine üye olduğumda çizimlerini beğendiğim güzel insanlardansın, senin de yeni yaşın kutlu olsun. Eski paylaşımlarını burada da görmek isterdim ama linklerin hepsi bozulmuş. Aklıma geldikçe yetenekli kalemlerin buluşma noktasına uğramaya çalışır oradan merakımı gidermeye çalışırım. İyi ki varsın, kendine cici bak:whistling-onion-head-emoticon:

@ElegantWave doğum günün kutlu olsun, sana da çalışmalarında başarılar dilerim minik forumdaş:stars-crazy-rabbit-emoticon:

@Barış D. Baryshx @eskiçeviri Bugüne kadar forum ve çevirilere olan katkınızdan ötürü teşekkürler sizler de iyi ki varsınız, gecikmiş de olsam doğum gününüz kutlu olsun  :happy-birth-day1-onion-head-emoticon:

@Rectangle@sShoguNn son zamanlarda seyrelsek de konuştuğumuz her dk için teşekkürler sizlerin de yeni yaşı kutlu olsun forumdaşlar :happy-birth-day1-onion-head-emoticon:

@chiEFE06 Efe arkadaş,  Türkçeyi kullanırken ben de hatalar yapmaya devam etmekteyim, ne kadar dikkat edersek, o kadar uzun süre koruyabiliriz diye düşünmüştüm.  Kısa da olsa sohbetin için teşekkürler sen ve seninle aynı gün doğan belki bir gün foruma katılmasını ümit ettiğim biricik -yoldaşımın- kardeşimin de doğum günü kutlu olsun:happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon:

@RacherDokas nice yeni mutlu ve huzurlu yaşlara DGKO :happy-birth-day1-onion-head-emoticon:

@Antika_Otaku ve @Chika-Pi nice sağlıklı ve huzur dolu yaşlara doğum günleriniz kutlu olsun:happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon:

Bayağı bir geç gördüm :( 
Teşekkür ederim ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.