Jump to content
Türk Anime TV Forum
Dragon

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

Doğum günüm olduğunu korsanfan sitesinde farkettim unuttum gitti, alıntı yapmışlar yorum sandımdı. Bizim foruma geri dönüş yaptım böylelikle, hediyeler çok güzel :smile_oleyo: Janset, lütfen pastayı değiştir, frambuazlı rica edeyim :LTkJN9u:

Facebook testi daha evlenme yaşımda tırtladı, benim kaderim bu değil, başka yerde arayım :P

Yl65Y6.jpg

Frambuazlısından yapamamış Alucard.. Herkesin yeteneği de bir yere kadar :P Seneye artık :D

8 çocuk ne be??? :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo: Bu maddi sıkıntı girdabında 10 kişilik bi aile nasıl geçinir... Kendine bakamıo millet  -_-  :huh:  Neyse ki tırt çıkmış şanslısın haaa  :LTkJN9u:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Frambuazlısından yapamamış Alucard.. Herkesin yeteneği de bir yere kadar :P Seneye artık :D

8 çocuk ne be??? :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo: Bu maddi sıkıntı girdabında 10 kişilik bi aile nasıl geçinir... Kendine bakamıo millet  -_-  :huh:  Neyse ki tırt çıkmış şanslısın haaa  :LTkJN9u:

Bana kalsa hiç çocuk istemem :smile_oleyo: 1 tane en iyisi ve kız olsun o da  :LTkJN9u: 1 yaş pasta borcun var :head1: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana kalsa hiç çocuk istemem :smile_oleyo: 1 tane en iyisi ve kız olsun o da  :LTkJN9u: 1 yaş pasta borcun var :head1: 

En frambuazlısından söz! :good-job-onion-head-emoticon: 

Ban derken? :crying2-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tam ben açcaktım neyse -_-

Siraaaaaaaaaaceeeeeeee doğum günün kutlu olsun. Senle çok yakınız seni de çok seviyorum. Iyiki arkadaşız ^-^. Iyi ki senle konuşmuşum. Artık büyük sayılırsın ;D. Inşallah bu forumda bu yerde arkadaş kalmaya devam ederiz. senle Konuşmak çok eğlenceli ve çok masumsun. Doğum günü pastan burda hazır Ordu ya gelirsen hemen kutlarız :D. Tekrardan nice mutlu senelere ^-^

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş