Jump to content
Türk Anime TV Forum
Dragon

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

Nice Senelere hepiciğinize 

:happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben normalde buradan kutlama yapmam ama hayatimdaki sinirli sayidaki demirbaşlardan Seher`im canim cigerimin dogum gunusu. Çok seviyorum, forumdaki varlığını da çok özlüyorum. Onsuz hep eksik. Kim Gelsin konusu olsa her saniye Haruka derdim. :D Pasta falan da yok. Hediye almadim yine. Ben tam dayakligim. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben normalde buradan kutlama yapmam ama hayatimdaki sinirli sayidaki demirbaşlardan Seher`im canim cigerimin dogum gunusu. Çok seviyorum, forumdaki varlığını da çok özlüyorum. Onsuz hep eksik. Kim Gelsin konusu olsa her saniye Haruka derdim. :D Pasta falan da yok. Hediye almadim yine. Ben tam dayakligim. :D

Bencede insan en yakınına hediye almaz mı :D Benimde doğum günümü kutlamıştın buradan, uzun zaman geçti ama hatırlarım hep :P yani sen yine kutla doğum günlerini forumdaki eskilerin bence bazı şeyler unutulmaz ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten cogunu yani denk gelip hatirladiklarimi ozelden kutluyorum. O yuzden buraya gerek kalmiyor. Ama bu zefer icimden geldi kutlayayim burdan da dedim.

Ya hediye dedigim buradan pasta falan. :D Ona pasta alan almis zaten. Hic de haz etmedigim bir insan. Pislik cocuk. Kapicak kizi. :( Neyse, yok ona hediye.

Ben de mi desem Seher`e sirf bunu okuyup okumayacagini merak ettigim icin yaziyorum. :D Mustafa ifadeleri begendi mi? :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş