Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Abdullah geç kaldım Yeni geldim eve Neyse seher iletmiş tekrar mutlu yıllar uyku sersemliğiyle böyle kısacık bir yazı oldu ama

Önemli değil kanka :) Tekrar teşekkürler :) :D

Yani şimdi sanal alemden real aleme nasıl geçtiniz onla ilgili tavsiye isteyebilirim diyom

Anladım şimdi :D Bir ara özelden konuşalım onu :D

Forum evlendirme programı gibi oldu, ismide Ne çıkarsa bahtına olsun bari. Ne diyelim Allah bozmasın darısı başımıza.

Ayrıca belliki Beti istanbula gidememiş, yoksa hava atıyor olurlardı bu ikisi bize.

Aynen öyle oldu :D

Yok yok geldi 1 hafta boyunca buluştuk hatta :D B)

Neyse doğum günü kutlama bölümü olduğu için konuyu tekrar aynı yerlere getirelim

Yıllarca önce bugün dünyaya gözlerini açan herkesin doğum günü kutlu olsun

Teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forum evlendirme programı gibi oldu, ismide Ne çıkarsa bahtına olsun bari. :D Ne diyelim Allah bozmasın darısı başımıza. :D

Ayrıca belliki Beti istanbula gidememiş, yoksa hava atıyor olurlardı bu ikisi bize. :D

Geldim. <_<

Yani şimdi sanal alemden real aleme nasıl geçtiniz onla ilgili tavsiye isteyebilirim diyom :D

Onu Abdullah'a sorma, bana sor. :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ezgiii'm. Doğum günün kutlu olsun balısı. :wub: Bilmiyordum valla bugün doğum günün olduğunu pek bir şey hazırlayamadım. :unsure: Neysem Seher ilem işini hallettikten sonra ben de aradıydım. :D Tamam gece 12'den sonra bir şeyler ayarlarız dedi. :ph34r: Gerisini size bırakıyorum elimden ancak bu kadar geldi. :lol: Nice hayırlı yıllara inşallah.. :* 2 Mart benim gibi balık burcu işte kızın farkı. B) Vay şuan farkettim ki doğum günüm yaklaşmış. B)

Off şu forumun gidip gidip gelmesi ve yavaşlığı deli ediyor var ya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmmmm EZGİ doğum günün kutlu olsun ,umarım daha nice mutlu yıllar eskitirsin ;)/> Biraz sade kaçtı galiba ama olsun... "Genç" yerine "Ezgi" dedim fark ettiysen onlada yetinebilirsin aslında B)/> PS:Erende teşekkür etti.Güzel diziymiş sözünü dinleseymişim önceden dememi istedi...Anlarmışsın.Doğum gününde kutladı tabiki unutur mu ...

Ee şey.. Eren'in teşekkür ettiği Ezgi benim ama doğum günü olan Ezgi ben değilim. :D Umarım bu gerçeğin farkındasındır. :D

Ezgi gülüm sana da hala hediye düşünüyorum. :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.