Jump to content

Anime Tanıtım Sitesi -

msd

Anime Tanıtım Sitesi   

11 oy

1. 1. Anime Tanıtım Sitesi Projesi Sizce Nasıl?

• Gerekli ve Güzel Bir Proje
    • Proje Güzel
    • Kararsızım
    • Gereksiz Bir Proje

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, bugün siz değerli dostlara aktif olduğumuz bir projeden bahsedeceğim. 

Proje Adı:

ANİME TANITIM SİTESİ

Proje Nedir?:

Bildiğiniz hatta yaşadığınız üzere bir çok anime sever veya öneriler ile yeni başlayan arkadaşlar istediği animeleri bulmakta zorluk çekmektedirler.. Nasıl mı? 

Mesela kendimi örnek vermek istiyorum ben animeye başlayalı neredeyse 6-7 ay oldu her anime her kişiliğe ve karaktere uygun değil herkes belli tarz animeler sevmektedir ancak bunu bir çok alanda bulmakta zorluk çektiğimiz doğrudur bazen gözümün önündeki anime bile ilk bakışta kötüymüş hissi verebiliyor izlemek istemiyorum.. Bizim amacımız ise Türkiye'nin en büyük Anime Tanıtım Sitesi kurmaktır. 

Proje Ekibimiz: 

- Muhammed Doğan -  
Grafik ve Tasarım & Kodlama & Yazılım & İçerik Editörü (Kurucu)
- Turgay Gök -              Kodlama & Hosting & Seo 
- Berkant -                     Anime Sever & İçerik Editörü 
- Emre Dayıoğlu -         Google Ads & Sosyal Medya & İçerik Editörü
- Ali Özkaya -                Maddi Kaynak & Maddi Düzenlemeler

Ekibimiz şuanlık böyledir.. Ancak deli dolu ekip arkadaşları aramaktayız! :)

Aradığımız Ekip Arkadaşları:

- İçerik Editörü (Sayı sınırlaması yok)
- Sosyal Medya Uzmanı ( 1 yada 2 adet)
- Youtube Kanal Yöneticisi ( 1 adet)
- Analiz ve Düzenleme (1 adet)
- Anime Araştırmacısı (1 yada 2 adet )

Fansub Ekibi Arıyoruz! 

Anime Tanıtımlarında fragmanlara alt yazı ekleyebilecek bir fansub ekibi.. 

bazı fansub ekipleriyle görüştüm ancak bir çoğu zaten eleman yetersizliğinden dolayı red cevabını verdi.. Çok zorda kalırsak kimse kabul etmez ise ücretli çevirmenlik yapan arkadaşlardan bir kaçını tutacağız. 

Aktif Rol Oynayacağımız Alanlar;

- Web Sitesi (Tamamlandı, içerik ekleniyor)
- Mobil Versiyon (Hala Yapım aşamasında %70i bitti diyebiliriz.)
- Facebook (Sayfamız Açık, pasif durumda)
- Twitter (Sayfamız Açık, pasif durumda)
- İnstagram (Sayfamız Açık, aktif durumda)
- Youtube  (Kanalımız Açık, pasif durumda)
- Forum ( Dış forumlara içerik anime tanıtım postları sağlayacağız.)

Buradan Duyurulur! 

Anime üzerine aktif olan site ve sosyal hesaplarınıza reklam verilir ücreti ile.. 

Benim facebook sayfam var ek gelirim olmasını istiyorum! diyor isen ulaşmalısın bize, 
Yok benim sitem yada forum var aktif olarak kullanıyorum diyorsan gene ulaşmalısın bize! 

Ücret konusunda anlaşılan her sayfa ve siteye reklam verilir özel olarak. 

Buradan Teşekkürlerimizi İletmek İstediğimiz; 

Bize en başından beri destek olan ve buradan da tanıyanların olduğu bazı ekiplere teşekkür etmeyi borç biliriz. 

- PuzzleFansub Ekip Liderlerinden, Gökhan ARI Bey'e 
- Anime İçerik Düzenleyici Luffy, Necati ÇELİK Bey'e
- Anime Çizimcilerinden, Aslı GÜN Hanımefendi'ye 

BİZE VERDİKLERİ DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ, DAHA BİR ÇOK DESTEK VEREN DOST VE ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETMEK İSTİYORUM. 

Bizimle İletişime Geçmek İsterseniz? 

Telefon: +90 506 122 1973 (Muhammed Doğan)
mail: [email protected] 

yukarıdaki iletişim kanallarından birini yada hepsini kullanabilirsiniz. 

dipnot:  "Burada böyle reklam yapmak yasak birader" diyen bir  site yöneticisi var ise özürlerimizi kabul etsinler ve konuyu silsinler.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sitede yenı cıkacak olan anımelerimi tanıtacaksınız yoksa eskı anımelerıde spoiler olmadan konusu aksıyonu cızımlerı karkaterli vb. seklındede tanıtacakmısınız ? [bence tanıtmanız cok ıyı olur]

vede ova + film tanıtımlarıda olacak mı ?¿

Güzel basit ve kullanıslı bir tema ile yaparsanız 1 üyeniz garanti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sitede yenı cıkacak olan anımelerimi tanıtacaksınız yoksa eskı anımelerıde spoiler olmadan konusu aksıyonu cızımlerı karkaterli vb. seklındede tanıtacakmısınız ? [bence tanıtmanız cok ıyı olur]

vede ova + film tanıtımlarıda olacak mı ?¿

Güzel basit ve kullanıslı bir tema ile yaparsanız 1 üyeniz garanti :D

Portal tarzında olacak sitemiz ve görsel açıdan hoşunuza gideceğini düşünüyorum  :) eski animeleri de yükleyeceğiz ancak yeni animeler yani yaklaşık olarak son 2-3 yıldır çıkmış animelerin her ayrıntısına kadar tanıtıma sunacağız örneğin karakter incelemelerinden ülke genelindeki performansa kadar yapacağız ancak eski animeler için bu söz konusu değil eski animeler sadece ayrıntılı tanıtım yazısı ve görsel içerik koymayı düşünüyoruz tabii bu eleman sıkıntımızı çözersek eski animelerin üzerinede çok düşebiliriz.. Ova ve film tanıtımlarını da yapacağız.. Desteğiniz için teşekkür ederiim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir proje ama gereken ilgiyi görmesi için Türk Anime TV ile beraber çalışırsanız iki sitenin de yararına olur diye düşünüyorum. Hatta tanıttığınız animeler için Türk Anime'deki açıklama kısmında direk sitenize yönlendiren bir link olsa oldukça yararlı olur. 

Bizde düşündük bunun için yetkili kişilere mesaj gönderdim amacım şu idi, ilk olarak türk anime tv den reklam almak.. ikinci amacımsa sonuç olarak biz sadece anime tanıtım sitesi kuruyoruz örneğin sitemizde beğendiğiniz bir anime serisini izlemek için ayrıca internette arama yada turkanime.tv de aramak yerine direk olarak anime tanıtımız da Animeyi İzle butonu ile turkanime.tv yönlendirmek tabii bunu yetkililerle konuştuktan sonra daha net açıklayacağız.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.