Jump to content

( 16 / 12+ ) Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 188
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen Anime Türü : Dram, Shounen, Vampir, Doğaüstü-Güçler Bölüm Sayısı : 16 / 12+ Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : Sine Güneş (Sinsine) Dü

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen - Owaranai Seraph - Nagoya Kessen-hen Special 3-4. Final Bölümleri eklendi. İyi seyirler...

Yaoi'ye kaymaz bence ya, çevresinde Yu'ya dibi düşen o kadar hatun kişi varken bir zahmet ailem dediği adamla son bulmasın :D

Posted Images

2. sezon beklediğimden çok daha hızlı geldi ve çeviri ekibi de müthiş, hiç zaman kaybetmemişsiniz.

qzizxf.jpg

Yalnız şöyle bir sıkıntı var ben henüz bölümü eklemedim :) Başka bir fansub'dan izleyip TAÇE konusunun altına yorum yapmanız biraz garip oldu ama neyse :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalnız şöyle bir sıkıntı var ben henüz bölümü eklemedim :) Başka bir fansub'dan izleyip TAÇE konusunun altına yorum yapmanız biraz garip oldu ama neyse :)

bi üzüldün ama dimi[emoji28]

neyse ekle de izleyelim şu aralar bakamıyom animelere derslerden madem eklemedin seni bekliyim o zaman [emoji1]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben izledim yazmadım,dikkatinizi çekerim. Çeviriler yapılmaya başlanmış,projeye başlamışsınız diyerek tebrik etmek istedim.

Henüz bir bölüm izlemişliğim yok,en az 6-7 bölüm eklenmeden başlamıyorum anime izlemeye, dolayısıyla kaç bölüm eklediniz ya da eklemediniz bunu da bilemiyorum,ancak bir bölüm izlesem bunu hangi grubun çevirdiğini bilirim, tutup da size ait olayan bir emek için size teşekkür edecek kadar şaşkın biri değilim. İltifatımı nasıl bu şekilde algıladınız anlam veremedim,yine de keyifli bir proje olur umarım tüm ekip için. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi üzüldün ama dimi[emoji28]

neyse ekle de izleyelim şu aralar bakamıyom animelere derslerden madem eklemedin seni bekliyim o zaman [emoji1]

Hahaha kahroldum :p Ben de bu aralar derslerdi kurstu derken oturamadım çeviri başına, zaten çeviri encode upload derken anime izlemek hayal oldu çoktan :D En yakın zamanda çevirip ekleyeceğim bir aksilik çıkmazsa :)

Ben izledim yazmadım,dikkatinizi çekerim. Çeviriler yapılmaya başlanmış,projeye başlamışsınız diyerek tebrik etmek istedim.

Henüz bir bölüm izlemişliğim yok,en az 6-7 bölüm eklenmeden başlamıyorum anime izlemeye, dolayısıyla kaç bölüm eklediniz ya da eklemediniz bunu da bilemiyorum,ancak bir bölüm izlesem bunu hangi grubun çevirdiğini bilirim, tutup da size ait olayan bir emek için size teşekkür edecek kadar şaşkın biri değilim. İltifatımı nasıl bu şekilde algıladınız anlam veremedim,yine de keyifli bir proje olur umarım tüm ekip için. 

Peki o zaman ben yanlış anlamışım ama anladığım şekilde anlaşılması da çok zor değil hani yani :D Bu arada, fansub ayrımı yapmadan (hatta ayrı ayrı fansubların olduğunun farkında bile olmadan) izleyen çok fazla kişi olduğu için ve haliyle sizi hiç tanımadığım için böyle düşünmem de çok anormal değil gibi :D Gecikmeli de olsa iltifatınız için teşekkür ederim, umarım hepimiz için eğlenceli ve güzel bir seri olur :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.