Jump to content

March Comes In Like A Lion Mangası TV Animesi Oluyor


WLs

Recommended Posts

das.jpg?zoom=1.5&resize=550%2C415

 

Chika Umino’nun ödüllü mangası shogi oyuncusunu konu alıyor.

Hakusensha’nın Young Animal dergisinin bu yılki 19. sayısında, 25 Eylül tarihinde verilen bilgiye göre Chika Umino’nun March comes in like a lion (Sangatsu no Lion) mangası hem TV animesi olacak hem de live-action film uyarlaması olacak.

Manganın hikayesinde Rei isminde yalnız bir shogi oyuncusu ve komşu aile ile aralarındaki ilişki konu alınmış. Akari isminde birisi ile tanışır. Ayrıca Hinata ve Momo isimli iki tane küçük kızla da tanışır. Bu kişilerin bir sürü kedileri vardır.

Umino mangaya Young Animal’da 2007 yılında başladı. Hakusensha 25 Eylül’de 11. toplu sayıyı yayınlayacak. Seri, Manga Taisho ödülü ve Kodansha Manga ödüllerini de bulunduran büyük bir ödül sahibi. Manga ayrıca 2014 Mart’ında 18. Tezuka Osamu Prizes’ Top Award isimli ödülü de kazandı.

Umino ayrıca iki tane televizyon animesine ve bir tane de live-action filmine ilham veren Honey and Clover mangasını da çizen kişi. Daha sonradan ise Eden of the East animesinin orijinal karakter dizaynlarını tasarladı.

Kaynak : Anime Haber

 

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Tam da azıcık ingilizcemle, Honey and Clover dan referans alarak Umino-Sensei yapmıştır bişiler deyip bir umutla mangasını okumaya başlıyordum ki araştırınca haberi gördüm :D Biraz daha sabredip animesini bekleyeyim artık :) 8 Aralık'a şurda na kaldı :D

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.