Jump to content

Konnichiwa! ^-^

cryingcheshirecat

Önerilen İletiler

Selam olsun tüm TürkAnime forum üyelerine! :D

Nisan ben. On sekiz yaşındayım.

Japonya'ya, kültürüne, diline ve bir çok şeyine hayranım. Bu, anime izleme sebeplerim arasında başı çekiyor zaten. İkinci sırada animasyon, çizgi film izlemeyi film izlemekten daha çok seviyor oluşum var.

Maalesef öyle onlarca veya yüzlerce anime serisi devirmedim henüz. Yeniyim daha. Ezmeyin beni :depressed2-onion-head-emoticon: Eheh, şaka yapıyorum.

Tipik bir kuudere olduğumu söyleyebilirim.

Natsu Dragneel hayranı ve koyu bir NaLu shipperım ayrıca :P *fangirling*

Skip Beat, Death Note, Fairy Tail, Hunter x Hunter animelerini izledim şu ana kadar. Bunun iki katı bir 'izlenecekler' listem var ki bakınca bile korkuyorum ne zaman izleyeceğim bunları diye.

Foruma üye olma amacım daha fazla anime bulmak ve bir de sanırım uzun zamandır bir forum ortamına girmediğim için özledim o duyguyu  -_-

Tadaima! :hi-onion-head-emoticon:

-tadaima uymadı pek ama olsun :D-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam olsun tüm TürkAnime forum üyelerine! :D

Nisan ben. On sekiz yaşındayım.

Japonya'ya, kültürüne, diline ve bir çok şeyine hayranım. Bu, anime izleme sebeplerim arasında başı çekiyor zaten. İkinci sırada animasyon, çizgi film izlemeyi film izlemekten daha çok seviyor oluşum var.

Maalesef öyle onlarca veya yüzlerce anime serisi devirmedim henüz. Yeniyim daha. Ezmeyin beni :depressed2-onion-head-emoticon: Eheh, şaka yapıyorum.

Tipik bir kuudere olduğumu söyleyebilirim.

Natsu Dragneel hayranı ve koyu bir NaLu shipperım ayrıca :P *fangirling*

Skip Beat, Death Note, Fairy Tail, Hunter x Hunter animelerini izledim şu ana kadar. Bunun iki katı bir 'izlenecekler' listem var ki bakınca bile korkuyorum ne zaman izleyeceğim bunları diye.

Foruma üye olma amacım daha fazla anime bulmak ve bir de sanırım uzun zamandır bir forum ortamına girmediğim için özledim o duyguyu  -_-

Tadaima! :hi-onion-head-emoticon:

-tadaima uymadı pek ama olsun : :D

Hoşgeldin ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduk hepinize. Alıntı yapmayı beceremedim şimdi tek tek :depressed1-onion-head-emoticon:

Şey, anime çizgi filmdir bence. Anlam olarak da, teknik olarak da. Ama içerik olarak çizgi filmden epey farklıdır, evet :D

Birisi öyle bir şey demeden açıklama yapayım dedim -_-

Ve @xpector teşekkürler, bakacağım -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduk hepinize. Alıntı yapmayı beceremedim şimdi tek tek :depressed1-onion-head-emoticon:

Şey, anime çizgi filmdir bence. Anlam olarak da, teknik olarak da. Ama içerik olarak çizgi filmden epey farklıdır, evet :D

Birisi öyle bir şey demeden açıklama yapayım dedim -_-

Ve @xpector teşekkürler, bakacağım -_-

İletinin sağ alt köşesinde "Çoklu Alıntı" var ifenim oradan şeyedebülürsünüüz. C:

Öyledir zaten. Eheuheueh. İçerik? :C Neyse uzaklaştım kaynamadan. u.u

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.