Jump to content

( 25 / 25 ) Utawarerumono: Itsuwari no Kamen

Rosiecy

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Utawarerumono: Itsuwari no Kamen

Anime Türü : Aksiyon, Dram, Fantastik

Bölüm Sayısı : 25 / 25

Yapım Yılı : 2015

Çevirmen : Rosiecy

Düzenleme : Rosiecy

Özet; Hakkında hiçbir şey bilmediğim o karlı düzlüğe geldiğimde, uçsuz bucaksız bir yerde dikildiğimi fark ettim. Oraya nasıl geldiğimi bilmiyordum. Ayrıca hiçbir şey hatırlayamıyordum, ismimi bile... Bu saçma durumuma karşı dilim tutulmuş şekilde durdum orada. Ama sonra dev bir canavar, sanki bana garezi varmış gibi, aniden ortaya çıktı;bu böceğe benzeyen yaratık üstüme gelmeye başladı. Umutsuzca kaçmayı denedim ama beni köşeye sıkıştırdı. Daha sonra bu kız ortaya çıktı. Onun ismi Kuon. Hayvan kulakları ve kuyruğu olan bu kız hayatımı kurtarmıştı.

Klasör Linki
This is the hidden content, please
logo.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Utawarerumono: Itsuwari no Kamen Anime Türü : Aksiyon, Dram, Fantastik Bölüm Sayısı : 25 / 25 Yapım Yılı : 2015 Çevirmen : Rosiecy Düzenleme : Rosiecy Özet; H

1. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler... :)

Anladığım kadarı ile re -run şeklinde olacak :/ karakterleri tamamen değiştirmişler :( Umarım ilk serinin bıraktığı etkiden fazla etki bırakır.. Az bilinen bir seri Şimdiden kolay gelsin :)

Fragmanlar'a aşağıdan ulaşabilirsiniz ama ingilizce altyazılısı yok sanırım. Gerçi çok bir diyalog da yok ama anime hakkında fikir edinmenizi sağlayabilir... :)

PV(Tanıtım Vidyosu):https://youtu.be/STg4Ya8bEFo

1.Fragman: https://youtu.be/eI46EtBnUF0

2.Fragman: https://youtu.be/s4i2MXfwXQ4

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anladığım kadarı ile re -run şeklinde olacak :/ karakterleri tamamen değiştirmişler :(

Umarım ilk serinin bıraktığı etkiden fazla etki bırakır.. Az bilinen bir seri

Şimdiden kolay gelsin :)

Teşekkürler, ilk seriyi izlemedim. Hatta başka bir serisi olduğunu şimdi duydum, bir bakıvereyim ona :O

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk serisi daha güzeldi finali iyi bitmişti devamı olarak gelse iyi olurdu tek değişmeyen arkadaki maskeli adamımız ana karakter sanırım herzamanki gibi diycem ama önde duran kişi ana karakter olcak çünkü tuttuğu silah yelpaza oluyor ilk seride maskeli ana karakterimiz kullanıyordu o silahı değişik olcak anlaşılan baya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.