Jump to content

Geri Sayım Başladı! LiveChart Türkiye Geldi.

WLs

Önerilen İletiler

Geri Sayım Başladı! LiveChart Türkiye Geldi.

Anime Önerileri

afi%C5%9F-geri2.jpg

Sonbahar ve sonrası için merakla beklediğiniz televizyon ve film animelerinin, ova, ona ve özel bölümlerin çıkış tarihini belirten bunu saniyesi saniyesine ne kadar kaldığını sizlere sunan livechart sistemi tamamiyle türkçe olarak sizlerle.

Şuan beta olarak yayınlanan türkçe sistem sizin yorumlarınızla geliştirmeye açık durumda beklemektedir. 

Sistemde şuanda :

• İlgili animeye kaç saat süre kalmış
  • Animenin açıklaması
  • Yapımcı şirket bilgileri bulunmaktadır. 

Yorumlarınızı kesinlikle bekliyoruz. Hatalarımızı lütfen bizimle paylaşın. 

Sisteme Gitmek için Tıklayınız: Anime Çıkış Tarihleri 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık çok güzel bir uygulama olmuş. Animeler çıkış tarihlerine göre sıralanmış ama livecharttaki gibi yukarıdan aşağı olması takip açısından daha kolay olur. İlk anime için en alta inmek gerekiyor. Anicharttaki gibi alfabetik olarak da sıralanabilir ^_^  Ama ben daha çok Livechart kullanıyorum. Benim için önemli olan çıkış tarihi neticede :) Afişlerin de çoğunlukta kullanılan afişler olması çok hoş. En azından ilk aşamada İngilizce kullanmaya alışık olanları kendisine daha çabuk bağlayacaktır  :LTkJN9u:

Çalışmalarınızın devamını dilerim  :head2:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık çok güzel bir uygulama olmuş. Animeler çıkış tarihlerine göre sıralanmış ama livecharttaki gibi yukarıdan aşağı olması takip açısından daha kolay olur. İlk anime için en alta inmek gerekiyor. Anicharttaki gibi alfabetik olarak da sıralanabilir ^_^  Ama ben daha çok Livechart kullanıyorum. Benim için önemli olan çıkış tarihi neticede :) Afişlerin de çoğunlukta kullanılan afişler olması çok hoş. En azından ilk aşamada İngilizce kullanmaya alışık olanları kendisine daha çabuk bağlayacaktır  :LTkJN9u:

Çalışmalarınızın devamını dilerim  :head2:

Merak ettiğiniz animeyi yazdığınız anda ilgili anime karşınıza geliyor. Teşekkürler eksiğimizi söylediğiniz için :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir site başarılar favlarıma ekledim hemen.1-2 noktaya değinecm

1)Baktığım kadara ile hep yeni animeler  (1.bolum) mevcut birkaçtanede ozel tv vb. diğer anımelerın bolumlerının gelıs zamanlarını koyacakmısınız ?
2)Kodu yazan arkadas eğer bilioyrsa resimlerin üzerine gelince animelerin trailerlarını gosteren bır stıll yapsa cok güzel olur tabi yanda trailer izle vb. butonuda konabilir (TR altyazılı oldumu tadından yenmez)
3)bunun dısında super site :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir site başarılar favlarıma ekledim hemen.1-2 noktaya değinecm

1)Baktığım kadara ile hep yeni animeler  (1.bolum) mevcut birkaçtanede ozel tv vb. diğer anımelerın bolumlerının gelıs zamanlarını koyacakmısınız ?

2)Kodu yazan arkadas eğer bilioyrsa resimlerin üzerine gelince animelerin trailerlarını gosteren bır stıll yapsa cok güzel olur tabi yanda trailer izle vb. butonuda konabilir (TR altyazılı oldumu tadından yenmez)

3)bunun dısında super site :)

Teşekkür ederiz bu fikirleri not aldım. İlgili arkadaşlara ileteceğim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.