Jump to content

En Acıdığınız Karakterler-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu Japonlar sorulan sorudan nasıl bir anlam çıkarıp cevap veriyorlar anlamıyorum... Kısacası ne içiyorlar bana da ondan verin :D     Madoka Magica'dan bayağı karakter koymuşlar...   Soruyorum siz

Benim listemde 1. Hasegawa-san'dır , izlerken nasıl üzüldüm adama ya , gönlümün madaoneri  :crying1-onion-head-emoticon:

git burdan.       aynen sanki eksik kalmış liste. gerçi animelerde o kadar çok acıncak karakter var ki kimi koysan diğeri eksik kalcak.

Posted Images

Shigatsu wa Kimi no Uso'nun daha başlarındayım şu Kaori Miyazono'nun olayı ne cidden merak ediyorum. Yalnız listede bir kişinin eksikliği kendini belli ediyor Great Teacher Onizuka'da ki müdür yardımcısı Uchiyamada  :lol: adam sigortadan gelenlerle beraber toplamda 6 tane falan Cresta otomobil aldı 6'sı da pert  :D

Edit: Aklıma yeni isimler geliyor Mushishi'den Tanyuu-san Fairy Tail'den Ultear bilen bilir :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asuna tabiki de. soru mu yani ayıp ayıp. neden listede birinci sırada değil asuna?????

onu geçtimde 

madoka dediniz yine gözlerim doldu lanet olsun hatırlatmayın şu seriyi ya 11!!1'1!bir

git burdan.

AMANINNN ilk defa bir listede Air var! Hem de fayfum Misuzuuuu<3333 Oy yerimmm o.o Inanamadim resmenn.

Aklima ilk Angel Beats! karakterleri geldi. '-'

aynen sanki eksik kalmış liste. gerçi animelerde o kadar çok acıncak karakter var ki kimi koysan diğeri eksik kalcak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Angel Beats- Baş karakterin hikayesini öğrendiğimde çok acıdım 

Charlotte- Kumagami

Naruto Shippuuden- İtachi tabiki 

Akame ga Kill- Kurome  :desperate2-onion-head-emoticon:  Lubbock, Tatsumi, Leone 

Gintama- Bu animede acınacak biri varsa Hasegawa-san'dır  :lol: 

Daha devam ederim de sonu gelmez.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.