Jump to content

Death Note

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Sonu bana göre o animeye hiç yakışmayan bir sondu o kadar zeki ve plancı bir insanın böyle ufak bir hata yapması bana göre imkansız.Hem anlamadığım bir şey var hala Mello öldüğündeki saati Near nasıl tam olarak biliyordu yanılmıyorsam sahte adamı 1dk mi ne erken yazmıştı ölümü buradan çıkarmıştı ancak Mello öldükten sonar polisler gelmişti oraya ve o 1dk den daha uzun bir zaman dilimi alıyordu ora biraz kaynatılmış son gibi geldi bana

%100 katılıyorum okadar ince planlar yapıp L gibi birisini yenen ama L kadar zeki olmayan 2 velet karşısında normal zekada bir insanın bile aklına gelecek bir hatayı yapması sinirimi bozmuştur her zaman. Mesela normal zekaya sahip birisi N denen veledin defteri emanet ettiği kişinin peşine casus dikeceğini çok rahat anlar hatta aklına ilk o gelir. Kira (Raito) böyle bir hata yapması için gerizekalı olması lazım. Tabi bütün suçuda Raitoya yüklemek iyi olmaz defteri emanet ettiği kişide salağın önde gideni Kİ O DEFTERİ ONA VEREN SALAKTA RAİTO.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

%100 katılıyorum okadar ince planlar yapıp L gibi birisini yenen ama L kadar zeki olmayan 2 velet karşısında normal zekada bir insanın bile aklına gelecek bir hatayı yapması sinirimi bozmuştur her zaman. Mesela normal zekaya sahip birisi N denen veledin defteri emanet ettiği kişinin peşine casus dikeceğini çok rahat anlar hatta aklına ilk o gelir. Kira (Raito) böyle bir hata yapması için gerizekalı olması lazım. Tabi bütün suçuda Raitoya yüklemek iyi olmaz defteri emanet ettiği kişide salağın önde gideni Kİ O DEFTERİ ONA VEREN SALAKTA RAİTO.

Kapı gene Lighta çıkıyor ;D ;D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...

izlediğim hayatımdaki en iyi animeydi ama devamı gelmezdi zaten ytani getirseler sıkılırdık muhtemelen tadında bırakmış o nun dışında tek hoşlanmadığım yer var oda

naomi misora yani ray penperin eşine ben kirayım demesi kadın herşeye şüpheli yaklaşıyo fake ad kullanmış ve fake kart da kullanabilir değilmi hoşuma gitmemişti orası ama

anime denen şey death note dir benim için :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
Misafir The Utopian

İzlemeye başladığımdan beri L'in tarafındaydım. L'in ölümü ve Light'ın o pis sırıtışı gerçekten içime oturmuştu. Light'ı o kadar sevmedim, ama animenin sonunda anladım ki

en üstün karakterli kişi oydu. Zekasından falan bahsetmiyorum kesinlikle. L de zekiydi sonuçta.

Benim için bu anime de iki taraf var: L, Near, Mello, Watari, Soichiro Yagami, Aizawa ...

ve Light.

L zekiydi, Near zekiydi vs. Ama onlar sıradandı.

Not: Animedeki Light taraftarlarının aptallığı da ayrı bir konu. Ne ironik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.