Jump to content

Death Note

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Death note max 51 bölüm daha giderdi

Uzun olup dehşet olan anımelere kaç tane örnek verirsin?

ben sana kısa olan +50 tane örnek veriririm :D

kısa olup da dehşet olan anime sayısı elbette daha fazladır güzel bir hikaye ile 25 bölüm severek izlenir ancak önemli olan uzun soluklu bir anime örnek istiyorsan bazılarını izlememiş olsam da insanların çok çok beğendiği animeler gintama naruto bleach one piece prince of tennis yugioh dragon ball beyblade pokemon sailor moon rurouni kenshin daha da çoğaltılabilir
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Yok valla bence o kadar da saçma bitmedi. ::D Ancak olaylar çıkardılar işte daha fazla uzatsalardı sıkardı..

Sonu bana göre o animeye hiç yakışmayan bir sondu o kadar zeki ve plancı bir insanın böyle ufak bir hata yapması bana göre imkansız.Hem anlamadığım bir şey var hala Mello öldüğündeki saati Near nasıl tam olarak biliyordu yanılmıyorsam sahte adamı 1dk mi ne erken yazmıştı ölümü buradan çıakrmıştı ancak Mello öldükten sonar polisler gelmişti oraya ve o 1dk den daha uzun bir zaman dilimi alıyordu ora biraz kaynatılmış son gibi geldi bana
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonu bana göre o animeye hiç yakışmayan bir sondu o kadar zeki ve plancı bir insanın böyle ufak bir hata yapması bana göre imkansız.Hem anlamadığım bir şey var hala Mello öldüğündeki saati Near nasıl tam olarak biliyordu yanılmıyorsam sahte adamı 1dk mi ne erken yazmıştı ölümü buradan çıakrmıştı ancak Mello öldükten sonar polisler gelmişti oraya ve o 1dk den daha uzun bir zaman dilimi alıyordu ora biraz kaynatılmış son gibi geldi bana

Aynen katılıyorum inanılmaz bir soğukkanlılık ve zeka örneği gösteren Light'ın böyle bir hata yapması  beklenmedik bir durumdu... Ben her ne kadar katılmasam da sonuna kadar kiranın tarafındayıdım ... :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.