Jump to content

En son gittiğiniz / izlediğiniz film?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 644
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

12 Yıllık Esaret'i izledim. Irkçılığı daha iyi anlatan filmler var ama bu da güzeldi.

Az önce sinemada Unutursam Fısıldayı izledim. Çağan Irmağın diğer filmlerini izlemedim, o yüzden kendime göre yorum yapıcam, yönetmenin diğer filmleriyle karşılaştırmadan. Ben filmi beğendim, her ne k

Uzun zamandır arşivimde olup izleyemediğim bir filmdi "Scent of a woman" Al Pacino'ya oscarı kazandırmış bu filmi benim gibi dram sevenlerin kesinlikle izlemesi gerektiğini düşünüyorum. 2 buçuk saatli

Posted Images

Eskiden tam bir filmkolik olan ben, artık filmlere zaman ayırmadığımı fark ettim, tabi animenin de etkisi var. Düşününce haftada en az 2 kez sinemaya giden ben, en son neredeyse 1 sene önce "Fakat Müzeyyen, bu derin bir tutku" ya gitmiştim. Güzel filmdir, ıssız adamın, "ıssız kadın" versiyonu. Dedim ki geçenler de, bir hovardalık yapayım gündüz vakti gideyim sinemaya, sonra üşendim tabi. Televizyonu boşa mı icat etmişler, vardır mutlaka güzel bir film dedim. Alırım cipsimi kolamı yayıla yayıla izlerim. Kısa bir kanal taraması yaptıktan sonra, "Melis'in çirkefliğini, Seda ile Onur'un aşkını, Solmaz'ın talipleri," falan derken tam moda giriyordum ki, başını kaçırdığım bir filme denk geldim. İyi ki de gitmemişim sinemaya, iyi ki de gündüz kuşağına takılmışım diyesim gelmedi tabiki. Yoksa filmden kolay kolay haberdar olmazdım. Bilmiyorum belki de başka bir ben paralel evrende izlemiş olabilir. Filmin ismini en son söyleceğim, bende film bittikten sonra araştırıp zar zor buldum çünkü.

Filmin konusunu yazmıştım ama sildim sonradan. Çünkü konusunu bilmeden başlamak daha güzel olur. Bu forumu takip edenlerin %90 nın seveceğini düşünüyorum zaten. 

Sonradan araştırdıktan sonra filmin festival filmi olduğunu ve doğaçlama çekildiğini bildirmek isterim ki, kurgusu size yabancılık çektirmesin. Çok düşük bir bütçeyle konuyu güzel işlemişler. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sınav nedeniyle uzun zamandır sinemaya gidemiyorum. Ah ah bu zaman diliminde o kadar güzel filmler gelip geçti ki. Yanlış hatırlamıyorsam en son Mad Max: Fury Road'a gitmiştim. Mad Max izlediğim ilk filmlerden olduğu için gitmesem olmazdı. Bir sonraki filmimde muhtemelen Civil War olacak.

Meh: George Miller'ın En İyi Yönetmen ödülünü alamaması derinden üzdü. Buradan bir saygı duruşu yapmak istedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.