Jump to content

En son gittiğiniz / izlediğiniz film?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

Interstellar. Bir dakikanızı bile boşa harcamayın hemen izleyin çok güzel bir filmdi, yönetmen christopher nolan,soundtrack hans zimmer zaten  :lol:  Imdb 9.0 di en son baktigimda belki düşmüştür veya yükselmiştir bilemiyorum.Bilim-kurgu sevenler zaten izlemiştir herhalde geri kalanlar sizde çabuk izleyin 2014 ün en iyi filmi kesinlikle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 644
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

12 Yıllık Esaret'i izledim. Irkçılığı daha iyi anlatan filmler var ama bu da güzeldi.

Az önce sinemada Unutursam Fısıldayı izledim. Çağan Irmağın diğer filmlerini izlemedim, o yüzden kendime göre yorum yapıcam, yönetmenin diğer filmleriyle karşılaştırmadan. Ben filmi beğendim, her ne k

Uzun zamandır arşivimde olup izleyemediğim bir filmdi "Scent of a woman" Al Pacino'ya oscarı kazandırmış bu filmi benim gibi dram sevenlerin kesinlikle izlemesi gerektiğini düşünüyorum. 2 buçuk saatli

Posted Images

Interstellar'dan şimdi geldim hala etkisindeyim. hakkında hiç bişey okumamıştım sadece güzel olduğunu bilerek gittim ve hiç beklemediğim astrofizik bilgisinin sınırlarını zorlayan iyi kurgulanmış bi film çıktı. ben beğendim.öneririm. şimdi hobbiti beklemek kaldı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aman danrim

en son kardesimle kuzenimi ... adi neydi yaa karlar ulkesimiydi neydi ona götürdüm -_-

En son izledigim se high school - love on , bad guys aslina bakarsak dizi de ...

ben film izlemiyorum :€

Kisa kisa ckckck.. hic hoslasmıyorum sonu bi tuhaf bitiyor ya ziril ziril agliyorm yada kufr saydırıyorum ; ₩ filmler bana göre değil :D hem sonucta 20 bolum verip bitiriyolar bi nevi film ;) ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.