Jump to content

En son gittiğiniz / izlediğiniz film?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 644
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

12 Yıllık Esaret'i izledim. Irkçılığı daha iyi anlatan filmler var ama bu da güzeldi.

Az önce sinemada Unutursam Fısıldayı izledim. Çağan Irmağın diğer filmlerini izlemedim, o yüzden kendime göre yorum yapıcam, yönetmenin diğer filmleriyle karşılaştırmadan. Ben filmi beğendim, her ne k

Uzun zamandır arşivimde olup izleyemediğim bir filmdi "Scent of a woman" Al Pacino'ya oscarı kazandırmış bu filmi benim gibi dram sevenlerin kesinlikle izlemesi gerektiğini düşünüyorum. 2 buçuk saatli

Posted Images

• Forum Admin

Son Umut..

Sonunda beni fazla hayal kırıklığına uğratmayan bir film...

Film her anlamda yarı Hollywood yarı Türk yapımı olduğunu göstermekte.. Abartı sahneler bir yer haricinde yok... Filmde Russel Crowe un Türkiyeden ve Türkiyedeki mesnevi mistik kültüründen etkilendiği çok ortada ve bu etkilenme filme ayrı bir zevk katmış :)

Buradan sonrası spoiler sayılabilir

Filmde Yılmaz Erdoğan ve Russel Crowe diğer oyunculara göre oyunculuklarını fazlası ile konuştururken Cem Yılmaz ın bu sahne kesin doğaçlama dediğin yerleri ile ön planda.. Cem Yılmaz ın oynadığı Cemal in akıbeti biraz beklenmedik ama olsun :D Filme olumsuz eleştiri yapacağım tek yeri Cem Yılmazın Hay Onbeşli yi söylediği sahne Bildiğin Av Mevsimi çakması ama gene de hoş gene de tatlı :) Her şeyden öte film Osmanlı Devletine objektif bakmış.. Artısı ile eksisi ile... Hele de şu replik

- Afyona götürülmüş

- Sonra

- Sonrası bilinmiyor? Biz Alman mıyız? Türküz biz 

Sahneyi hatırlayanlar bilir :) Arşivleme işimiz çok geride kalmış buraya değinilmiş burada :)

Kısacası bana böyle filmlerle gelin :D Yabancı - Yerli ortak çalışmaları daha fazla görmek istiyoruz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dracula Başlangıç - Dracula Untold

uyarı : Film Osmanlıyı kötülüyor gibi biraz dalga geçmiş Türklük damarınız hat safadaysa izlemeyin :D  biliyorsunuz ki vampir diye bir şey yoktur !(Hele ki fatih Sultan Mehmete taparcasına seviyorsanız ama ha uzak durun )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Leffwn

KickAss_02.jpg

MÜTHİŞ! Keşke daha önce izleseydim. Müzikler, karakterler tek kelime ile müthiş! Film hakkında ne desem az. Sırada 2. film! 

Ve o müthiş sahnelerden birisi: 

TAKE COVER CHILD!

Now switch to Kryptonite!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

146-290x405.jpg

"Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır. Film karmaşık felsefelerin iddialı ve benzersiz yönlerini orijinal bi şekilde ortaya koyuyor." diye yazdığından izledim ama o konuda pek tatmin etmese bile izlenebilir. 

Düzenlenme: Leffwn tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

146-290x405.jpg

"Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır. " diye yazdığından izledim ama o konuda pek tatmin etmese bile izlenebilir. 

Bencede farklı bir açısı var gibi duruyor :D

PS: En son yeni filmlerden İnterview izledim.Bu haftada Sherlockta oynayan adamın şu yeni filmini izlicim ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.