Jump to content

[Tanıtım/İnceleme] Detroit Metal City - Witch

Önerilen İletiler

Eveet... Nereden başlasam bilemiyorum. Çok sevdiğim anime ve mangaların inceleme ve tanıtımlarını yapma kararı aldım. *congrats* <_< Size de sevdirmek (ehuehe) ve unutmamak için. Ve başlıyorum. Evet.

Önceden uyarayım, anime kötü örnek içeriyor ve +15, sorumluluk sizin. ^-^

tumblr_mco7xpLA4F1qeumowo1_500.gif

Ayrıntı zımbırtısını geçelim.

Japonya'nın küçük bir köyünden Soichi Negishi olduğunu düşün. Hayallerinin peşinden -pop müzik yapmak istiyorsun- Tokyo'ya geliyorsun. Fakat... Fakirlikten ağzın kokuyor ayol. :p Ve sonunda kendini ekmeğinin peşinde bir metalci olarak buluyorsun. Patronun deli manyak bir hatun, ismin birden Johannes Krauser II oluveriyor. Sözde anneni, babanı, sevgilini ve arkadaşlarını öldürmüş cehennemden gelen bir teröristsin. İçindeki rocker açığa çıkıyor ve birden popüler oluveriyorsun! Bir gün ağzınla gitar çalarken öbür gün bir kuleye veya müzik aletine tecavüz ediyorsun.

[spoIler]HGmdJBg.gif

Tokyo Tokyo olalı senin gibi manyak görmemiştir! Fakat hâlâ aklın ve kalbin pop müzikte. Hatta gizliden çalışmalarına devam da ediyorsun... Ama seni dinleyen kim??

Ve sonra üniversite aşkınla, seni idol olarak gören bir çaylakla ve yılan sevdalısı bir katille karşılaşıyorsun ve olaylar gelişiyor...

Obur davulcu Camus (ecchi fanı bir otaku), çapkın bascı Alexander Jagi ve sen, Japonya'yı sallıyorsunuz adeta. Albümleriniz çıktığı gün yok satıyor. Sahnede kapitalizm domuzunu pataklarken ağzından alev çıkarıyorsun... Muhteşemsin~!

tumblr_ltivxeD6Bz1qeow2q.gif

Bu şarkıların ortalığı sallıyoor...

•Satsugai

•Maoh

•Grotesque

tumblr_lslvr9RLHZ1qc9zfzo1_500.gif

Bakalım bu cehennemden kurtulabilecek misin?

Anime biter bitmez koşarak mangaya sarılıyorsunuz. :D O da bitince boşluğa bir düşüyorsunuz, bir daha çıkamıyorsunuz...

Gördüğüm en orijinal komedilerin başında gelir. Mutlaka izlenmeli. ^-^

Her karakteri ayrı ayrı sevecek, tek oturuşta bitireceksiniz. :lol:

Benden şimdilik bu kadar, diğer yazılarımda görüşmek üzere~!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu animenin tanıtımını ben de yapmıştım forumda :D

Cidden çok güzel anlatmışsın :D

Benim de favori komedi animemdir :D son bölümde sandalyeden düşmüştüm :D

Biliyor musun tahmin etmistimm... :D Gidip bakayiim. :D

Tesekkur ederiim, ben de ben de :D ah Negishi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.