Jump to content

İtachi ve Shisui Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 Oyununa dahil edilecek!

WLs

Önerilen İletiler

Bu yılın 45. Shueisha ve Weekly Shounen Jump dergileri bu pazaretsi İtachi ve Shisui Uchiha’nın Susanoo formlarının Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4’de oynanabilir karakter olarak ekleneceğini açıkladılar. Ayrıca bu konu Narutonun Manga yaratıcısı ve babası olan Masashi Kishimoto’nun Orjinal Susanoo formları ile olacağını belirtti.

naruto01.jpg?resize=299%2C443

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 Oyunu bu oyun serisinin en falza karakterine sahip oyun olmakla birlikte bir çok büyük kavgayı gözler önüne getirecek. Animeyi seyretmeyen arkadaşlar bilmez ama Hashirima ve Madaranın tüm dövüşü sahnelendirilmiş ayrıca tüm Shinobi Dünya Savaşı gözler önüne getirilmiş. Şimdiden seyretmeyenler varsa ilk önce animeyi bitirmelerini tavsiye ediyoruz.

Bu oyunu Japonyada veya Avrupada ön sipariş olarak vermiş olanlar Boruto: The Movie’nin yıldızları olanBorutoyu ve Saradayı oynayabilecekler. Ayrıca oyunun ilk sürümü ile The Last -Naruto the Movie’den Naruto ve Sasuke ayrıca Hinata ve Sakurada oynanabilir karakterler arasında yer alacak.

Eylülde Bandai Namco Entertainment’ın Boruto:The Movie’den Sarada ve Borutoyuda içeren 3. Oyun videolarını paylaşmışlardı.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4‘de Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution’den daha fazla karakter olacağı da açıklandı. Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution’da 118’e yakın karakter varken zaten Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3’de 100 den az karakter vardı fakat Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 de 120’den fazla karakter olacağı bildirildi.

Bandai Namco Entertainment oyunu oyuncular için Japonyada şubat 4’de Avrupada ise şubat 5’de satışa sunacaklar.

Shisui’yi bilmeyenler için not : Shisui İtachi Uchihanın en yakın arkadaşıdır fakat gözler çok güçlü olduğundan öldürülmeye kalkışılır ve bir gözünü kaybeder. Ölmeden önce kaçabilen Shisui İtachiye diğer gözünü vermek onu daha güvende tutacağını söyleyen çok iyi bir Uchihalıdır. Ayrıca İtachinin Narutonun içine koyduğu kartalın gözüde Shisui Uchiha’ya aittir. 

Kaynak : Anime Haber

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel oldu zaten hep merak ettiğim bir şeydi İtachi'nin perfect susanoosu. Hikaye şeklinde olacaksa herhalde İtachi, Shisui'nin gözlerini alması üzerinden yaparlar. Şu olay anime de olsa yeminle ne Madara bir şey yapabilirdi ne Kaguya. Bir de kartal değil o karga :P haber için teşekkürler.

tumblr_ltkn09GzYD1r1t4wmo1_400.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kyaaa ♥

Madara'nın savaş sahneleriii hepsi hepsiii hashiramayı dövüşü ve dayak yiyişi ♥

yiriw :3

bu arada şuraya anime/manga güncel yazıyımda anime ve manga da güncel olduğum belli olsun .s

yapmasam içim de kalcaktı  :cheer3-onion-head-emoticon:

İlk olarak sarada ve boruto ... Üstüne shisui ve itachi ... Her ne kadar Madaranın perfect susanoosunu tutamayacağını bilsem de Madaradan sonra en sevdiğim 2 karakter ... Ve susanooları ... Ne diyeceğimi bilemiyorum gidip bi burun kanaması geçirsem de kafam yerine gelse ...

Narutonun saça uyuz oldum ama sırf bi reeesaaangaaan diyişin yeter be nardo

Hinata ne kadar da şirindi üyle *^*

Saske pls ... 

Son olarak kakashiyi toneri sandım ... T-T

Sonra önden darbe yerken bi baktım maske var bizim kakashi ... Oyun kesinlikle tutar . Hemen gidip almak istiyorum ... Rikudou Madara var mı bari T-T

Ootsutsuki klanını ve bizim rikudou Madara ve Obitoyu görmek isterim ... Vardır sanırım . Haberi çıkmıştır da ben görmemişimdir .s

En merak ettiğim sarada ve itachinin perfect susanoosu şu an *^*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kyaaa ♥

Madara'nın savaş sahneleriii hepsi hepsiii hashiramayı dövüşü ve dayak yiyişi ♥

yiriw :3

bu arada şuraya anime/manga güncel yazıyımda anime ve manga da güncel olduğum belli olsun .s

yapmasam içim de kalcaktı :cheer3-onion-head-emoticon:

İlk olarak sarada ve boruto ... Üstüne shisui ve itachi ... Her ne kadar Madaranın perfect susanoosunu tutamayacağını bilsem de Madaradan sonra en sevdiğim 2 karakter ... Ve susanooları ... Ne diyeceğimi bilemiyorum gidip bi burun kanaması geçirsem de kafam yerine gelse ...

Narutonun saça uyuz oldum ama sırf bi reeesaaangaaan diyişin yeter be nardo

Hinata ne kadar da şirindi üyle *^*

Saske pls ...

Son olarak kakashiyi toneri sandım ... T-T

Sonra önden darbe yerken bi baktım maske var bizim kakashi ... Oyun kesinlikle tutar . Hemen gidip almak istiyorum ... Rikudou Madara var mı bari T-T

Ootsutsuki klanını ve bizim rikudou Madara ve Obitoyu görmek isterim ... Vardır sanırım . Haberi çıkmıştır da ben görmemişimdir .s

En merak ettiğim sarada ve itachinin perfect susanoosu şu an *^*

Aynn toneriyi geç rikudou sandım o derece
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.