Jump to content

JR-Kashi (Anime opening, ending ve şarkı çeviri şeysi)

Recommended Posts

OB3qYz.jpg

JR-Kashi 

Bir gün öyle Janset abla ile konuşurken  arada opening ending çevirisi yaptığını söyledi ve bende video editörü olduğumdan dedim ki biz neden böyle bir şey yapmıyoruz  :confused-onion-head-emoticon:

Sonra hay Yaşa Ramazan dedi Janset abla  :cheer2-onion-head-emoticon: 

Ondan sonrada zaten isimden de anladığınız gibi (J)anset ®amazan - Kashi'de Şarkı sözü demek.

Bir baktık kanalı kurmuşuz hatta ilk çalışmamızı yapmışız bile  :cheer3-onion-head-emoticon:

Haaaydi bakalım sizi de kanalımıza bekliyoruz abone olmayı da unutmayın bari  :ahaaah-onion-head-emoticon: 

İlk çalışmamıza buyurunuz buradan bakabilirsiniz.

【JR-Kashi】 Tokyo Ghoul - 『Unravel』 【Türkçe Çeviri】

Yeni Çeviride Geldi.

Bu sefer çizimleri  ve konusu ile izleyicileri kendine hayran bırakan ve ertelenmeleri ile de büyüüüük bir tepki alan God Eater serisinin Openingini sizlere çevirelim dedik.  B)

Amv tadında bir şeyler yaptım düzenledim ve ortaya böyle bir şey çıktı.

Haa tabi Janset ablanında çevirisine sağlık  ^_^
İyi dinlemeler!

Abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın!

Merhabalar!

Biraz geç olsa da yeni harika bulduğum Kekkai Sensen Serisinin openingi Hello, World! müziğini çevirip hazırladık.

Çevirisini her zamanki gibi Jans09'un yaptığı ve tabii düzenlemeyi de DjMorphosis'in yaptığı yeni videomuz hazır!

Yorum yapmayı, Beğenmeyi ve tabii paylaşmayı! unutmayın!

İyi dinlemeler vede İyi seyirler.!

Hay yasa. :D Bakalim vakit bulabilirsem bir ara abone olarum falan filan. -,- Takipteyimm. ;u;

:D haha Teşekkür ederim

Senin için üyelik açıp abone olacağım :ahaaah-onion-head-emoticon:

ooo :D teşekkür ederim hadi yine iyisin fazla çikolatalı olacak pasta  yerken yanımda komaya girmede  -_-

Yeni Çeviride Geldi.

Bu sefer çizimleri  ve konusu ile izleyicileri kendine hayran bırakan ve ertelenmeleri ile de büyüüüük bir tepki alan God Eater serisinin Openingini sizlere çevirelim dedik.  B)

İyi dinlemeler!

Yeni Çeviride Geldi.

İyi dinlemeler!

Tek kelimeyle "Harika" Hunter x Hunter serisinin Openingi olan Departureyi'de bekleriz hocam.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By MinMax
      Evet selam forum da yeniyim ve böyle bir konuyu tam olarak nereye açacağımdan emin değildim manga kısmına gidecektim ama bu manga ya da light novel ile alakalı değil daha çok konu dışı bir duyuru gibi o yüzden buraya geldim. Şimdi konuya geçecek olursam benim yazmaya merakım var ve hayal gücümün gelişmiş olduğunu düşünüyorum çizmeye yeteneğim olmadığı için manga değilde light novel yazmak niyetindeyim ve bu işte bana yardımcı olacak ya da yönetim becerisine sahipse bu işe yönetmenlik yapacak arkadaşlar arıyorum. Birlikte bir light novel yazmak ve bunu en azından türkiyede bilinen ve sevilen bir şey yapmak. Şahsen aklımda bir kaç konu fikrim var ve yeniliklere açığım. Kısaca eğer ilgileniyorsanız lütfen bana ulaşın.
    • By spear581
      Gintama'nın izleme sırasını merak ediyorum. Arada filmleri falan olunca karışıyor. Bu yüzden Gintama izleme sırasını bilen varsa yazabilir mi?
    • By DragonSparowSenpai
      Merhaba arkadaşlar şu anda benim ve nerdeyse tüm dünyada hayranları olan dxd animesi hakında internete araştırmak çok zor bende düşündüm burada bildiklerimiz birbirimize aktarırsak daha hızlı olur benim bildiklerim
      1-tanıtım,fragman veya belli bir çıkış tarihi vermiyceklermiş (5 sezon kesin gelecek)
      2- Normalde 2020 yılın yazında çıkması panlanlanıyordu ama mağlum korana(sade evdede tutmuyor bütün sinema sekterünü batırdı)
           yüzünden ne zaman çıkacağı beli değil ama bazı kaynaklar 2021 yaz sezonu yazıyor(kesin değil)
      3- okul yaşamlarından sonraki hayatlarını anlatılacak
      bunlar benim bildiğim ve açıklan kesin bilgiler eğer bi yanlışlık filan yaptıysam düzeltin ve sizinde bildiğiniz bilgiler varsa paylaşırsanız sevinirim
    • By Misaq
      Merhaba, bir anlık gaza gelerek fansub kurmaya karar verdik, yaoi ve yuri ağırlıklı çeviriler yapmayı düşünüyoruz deneyiminin olması gerekmiyor eğer bizimle çalışmak istersen seni aramızda görmek isteriz... 

Editör başvuru formu: https://forms.gle/oS5GAj3rZsgdJ1Gn7
      Çevirmen başvuru formu: https://forms.gle/XAVVnvjyHeLJopTSA
      Discord adresimiz: https://discord.gg/YRB9fusxXd
    • By Alisama
      Geçen hafta Cumartesi günü aynı anda 2 bölümle bahar sezonun en büyük yapımlarından biri başlamış oldu. Ama anlamadığım bir şekilde türkanimede çevrilmesi uzun sürdü ve beğeni açısından diğer yeni gelen animelerden düşük ilgi gördü. Belki duymamış yada ana sayfada kapağı ve ismi ilgisini çekmemiş kişiler olabilir. Bu kişiler ilk iki bölümü deneyin eminim beğeneceksiniz. 3. bölüm 2 gün geçmesine rağmen çevrilmedi  3. bölüm büyük ihtimalle yarın gelir. Umarım diğer bölümler daha hızlı çevrilir. Bide bu animenin güzel yanı spoiler alma ihtimalinizin olmaması çünkü anime orjinal yani mangadan uyarlama değil. Ama anime bitmesinin ardından Light Novel ve Mangası çıkacak. Ve en bomba 2 şey ise animenin yazarı re;zero nun yazarı Tappei Nagatsuki ve stüdyosu ise WIT yani aot un eski stüdyosu. Tappei anime ile insanları hypelayıp light novel ile devamını getirip parayı bulacak.  Demem o'ki izleyin şu animeyi!!! 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.