Jump to content
  1. jans09

jans09

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

3. karyun

karyun

4. Lexi

Lexi

5. asci

asci

6. Amygirl

Amygirl

• Similar Content

• By MinMax
      Evet selam forum da yeniyim ve böyle bir konuyu tam olarak nereye açacağımdan emin değildim manga kısmına gidecektim ama bu manga ya da light novel ile alakalı değil daha çok konu dışı bir duyuru gibi o yüzden buraya geldim. Şimdi konuya geçecek olursam benim yazmaya merakım var ve hayal gücümün gelişmiş olduğunu düşünüyorum çizmeye yeteneğim olmadığı için manga değilde light novel yazmak niyetindeyim ve bu işte bana yardımcı olacak ya da yönetim becerisine sahipse bu işe yönetmenlik yapacak arkadaşlar arıyorum. Birlikte bir light novel yazmak ve bunu en azından türkiyede bilinen ve sevilen bir şey yapmak. Şahsen aklımda bir kaç konu fikrim var ve yeniliklere açığım. Kısaca eğer ilgileniyorsanız lütfen bana ulaşın.
    • By spear581
      Gintama'nın izleme sırasını merak ediyorum. Arada filmleri falan olunca karışıyor. Bu yüzden Gintama izleme sırasını bilen varsa yazabilir mi?
    • By DragonSparowSenpai
      Merhaba arkadaşlar şu anda benim ve nerdeyse tüm dünyada hayranları olan dxd animesi hakında internete araştırmak çok zor bende düşündüm burada bildiklerimiz birbirimize aktarırsak daha hızlı olur benim bildiklerim
      1-tanıtım,fragman veya belli bir çıkış tarihi vermiyceklermiş (5 sezon kesin gelecek)
      2- Normalde 2020 yılın yazında çıkması panlanlanıyordu ama mağlum korana(sade evdede tutmuyor bütün sinema sekterünü batırdı)
           yüzünden ne zaman çıkacağı beli değil ama bazı kaynaklar 2021 yaz sezonu yazıyor(kesin değil)
      3- okul yaşamlarından sonraki hayatlarını anlatılacak
      bunlar benim bildiğim ve açıklan kesin bilgiler eğer bi yanlışlık filan yaptıysam düzeltin ve sizinde bildiğiniz bilgiler varsa paylaşırsanız sevinirim
    • By Misaq
      Merhaba, bir anlık gaza gelerek fansub kurmaya karar verdik, yaoi ve yuri ağırlıklı çeviriler yapmayı düşünüyoruz deneyiminin olması gerekmiyor eğer bizimle çalışmak istersen seni aramızda görmek isteriz... 

Editör başvuru formu: https://forms.gle/oS5GAj3rZsgdJ1Gn7
      Çevirmen başvuru formu: https://forms.gle/XAVVnvjyHeLJopTSA
      Discord adresimiz: https://discord.gg/YRB9fusxXd
    • By Alisama
      Geçen hafta Cumartesi günü aynı anda 2 bölümle bahar sezonun en büyük yapımlarından biri başlamış oldu. Ama anlamadığım bir şekilde türkanimede çevrilmesi uzun sürdü ve beğeni açısından diğer yeni gelen animelerden düşük ilgi gördü. Belki duymamış yada ana sayfada kapağı ve ismi ilgisini çekmemiş kişiler olabilir. Bu kişiler ilk iki bölümü deneyin eminim beğeneceksiniz. 3. bölüm 2 gün geçmesine rağmen çevrilmedi  3. bölüm büyük ihtimalle yarın gelir. Umarım diğer bölümler daha hızlı çevrilir. Bide bu animenin güzel yanı spoiler alma ihtimalinizin olmaması çünkü anime orjinal yani mangadan uyarlama değil. Ama anime bitmesinin ardından Light Novel ve Mangası çıkacak. Ve en bomba 2 şey ise animenin yazarı re;zero nun yazarı Tappei Nagatsuki ve stüdyosu ise WIT yani aot un eski stüdyosu. Tappei anime ile insanları hypelayıp light novel ile devamını getirip parayı bulacak.  Demem o'ki izleyin şu animeyi!!! 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.