Jump to content

Attack on Titan 2. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı

Cosplay

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hajime Isayama‘nın, Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) mangasından uyarlanan anime serisinin 2. sezonu için ilk tanıtım videosu yayınlandı. Videoda Attack on Titan: Wings of Freedom (Shingeki no Kyo

Etkinlikte yayınlanan ön gösterimden alınmış bir video, ama bilinçli sızdırılmış gibi tabi :)

Bi Shingeki no Kyojin'i birde Magi'yi bekliyorum sabırsızlıkla.

Şu devlerin zavallı insaları neden yediklerini neden aralarına sızıp casusluk yaptıklarını anlayabilmiş değilim ve sanırım bunun cevabını 2. Sezonda da bulamayacağım.  :(

Mangasını okuyan biri olarak aslında 2. sezonun direkt olarak bu konu üzerinden geçeceğini söyleyebilirim. Şu an mangada temel belli başlı 2 sır kalmış durumda zaten, onun haricinde her şey apaçık ortada. Ama beklentin çok olmasın, 1. sezona oranla 2.cisi epey sıkıcı olacaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangasını okuyan biri olarak aslında 2. sezonun direkt olarak bu konu üzerinden geçeceğini söyleyebilirim. Şu an mangada temel belli başlı 2 sır kalmış durumda zaten, onun haricinde her şey apaçık ortada. Ama beklentin çok olmasın, 1. sezona oranla 2.cisi epey sıkıcı olacaktır.

Ben de mangasını takip ediyorum ama hala devlerin neden insanları yemeye çalıştıklarını anlayamadım yoksa benim mi gözümden kaçtı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de mangasını takip ediyorum ama hala devlerin neden insanları yemeye çalıştıklarını anlayamadım yoksa benim mi gözümden kaçtı?

Spoiler gibi olacak ama, spoiler butonu bulamadığım için direkt yazıyorum: Normal titanlar Eren gibi özel insanları yediklerinde yeniden insana dönüşebilme yeteneği kazanıyorlar, o yüzden yeme ihtiyacı güdüyorlar. Hatta Eren'in başka güçleri de olduğu için diğer dönüşebilen titanlar dahi Eren'i yemek istiyor.

Dış dünyadan gelen ve dönüşebilen titanların, duvarın içindeki dünyadakilerin aralarına karışmalarının sebebi de büyük maymun Titan. Son sayılardan da anlaşılacağı üzere ondan emir alıyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fragman dandik tam Eren'e geçti ekran karardı. Eren'in tipi büyümüş sanki. Büyük bir merakla bekliyorum 2.sezonu çok gizemli gidiyor konu böyle izlerken bazı şeyleri çözmesi zevkli oluyor. İçerden düşmanları filan çözülsede devlerin hala ne amaçla yaratıldığı içerdeki insan kılığındaki titanların ne ayak olduğunu filan tam bir soru işareti.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence uzunca bir seri olma potansiyeli taşıyan gerçekten harika bir anime sezon sezon olmaksızın sürekli devam etmesi gereken bir Anime olsa daha iyi olurdu.Konusuda buna yatkın bir yerde ağır spo almışmıştım konuyu dağıtsalar baya uzun bir anime olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler gibi olacak ama, spoiler butonu bulamadığım için direkt yazıyorum: Normal titanlar Eren gibi özel insanları yediklerinde yeniden insana dönüşebilme yeteneği kazanıyorlar, o yüzden yeme ihtiyacı güdüyorlar. Hatta Eren'in başka güçleri de olduğu için diğer dönüşebilen titanlar dahi Eren'i yemek istiyor.

Dış dünyadan gelen ve dönüşebilen titanların, duvarın içindeki dünyadakilerin aralarına karışmalarının sebebi de büyük maymun Titan. Son sayılardan da anlaşılacağı üzere ondan emir alıyorlar.

Evet evet siz söyleyince hatırladım bunları benimde dikkatimi çekmişti ama hala büyük bir muamma söz konusu ve oldukça sinir bozucu  :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.