Jump to content

Selam Gençler o.o'

Luluna

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hahaa tabi neden olmasın, bi ara :pp tek seferde aşırı bilgi yüklemesi yapmayalım :pp Teşekkürler  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:   Teşekkür ederim. Evet eğlenceliydi, ikinci sezon umut ediyorum ben

Hoşgeldin.

Birini tanımak için adını,yaşını,mesleğini bilmen gerekmez, ben seninle şiddetli bir tanışma yaşadım şu an,tanışmak budur  :lol:  :lol:  Tonari no Kaibutsu-kun- Mizutani?  ^_^ Teşekkürler ;)

Ooo, burada çok atarlı bir üyemiz var.   :smile_bilmem: Teşekkür ederim hoş bulduk. Kişisel bilgilerim ne mühimmiş, bu ne soğuk bir karşılama :frozen-onion-head-emoticon: Çok basit bir örneklendirme yapalım. Benim karakterimin Sasuke olduğunu varsay,herkes Naruto olamaz değil mi?  :whistling:  Gizemli takılıyorum ben, bir anda her şeyi bitirip, heyecanı kaçırmayalım  :embarrassed4-onion-head-emotico

Diğer herkese de teşekkürler, hoşbuldum. 

Naruto izlemedim ben, başka bi örnek alayım  :LTkJN9u:

neyse hoşgeldin. ama tanıştığımıza memnun olmuşluğum yok çünkü tanışmadık ki memnun olayım  :head1:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto izlemedim ben, başka bi örnek alayım  :LTkJN9u:

neyse hoşgeldin. ama tanıştığımıza memnun olmuşluğum yok çünkü tanışmadık ki memnun olayım  :head1:

Birini tanımak için adını,yaşını,mesleğini bilmen gerekmez, ben seninle şiddetli bir tanışma yaşadım şu an,tanışmak budur  :lol:  :lol: 

Tonari no Kaibutsu-kun- Mizutani?  ^_^

Teşekkürler ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birini tanımak için adını,yaşını,mesleğini bilmen gerekmez, ben seninle şiddetli bir tanışma yaşadım şu an,tanışmak budur  :lol:  :lol:

Tonari no Kaibutsu-kun- Mizutani?  ^_^

Teşekkürler ;)

ay aklıma geldi o anime yine izlicem şimdi onu :)

Tekrar Hoş geldin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin keyifli forumlar, bir ara nerdensin kaç yaşındasın falan onları da öğrensek mi napsak :ppp

Hahaa tabi neden olmasın, bi ara :pp tek seferde aşırı bilgi yüklemesi yapmayalım :pp

Teşekkürler  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

ay aklıma geldi o anime yine izlicem şimdi onu :)

Tekrar Hoş geldin :D

Teşekkür ederim. Evet eğlenceliydi, ikinci sezon umut ediyorum ben de  :cheer3-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.