Jump to content

Nickinizin anlamı?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

Eski nickim bir anda her yerde kullanılmaya başlanınca aldığım nick oldu NightTheFox... Night diye hitap edilmesini sevdiğim için Night var en sevdiğim hayvan da tilki (What Does The Fox Say le alakası yok...) Tilki Night gibi bi anlama gelmesi lazım :/ Eski nick im de Nightwalker dı kuzenimden çalmıştım çok hoşuma gitmişti popmundo da sahne ismiydi ben de forum ve oyunlarda kullanmaya başladım :D Öyle yani :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 526
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

benimki Sheyn = aslında araştırmadım yani  kendi kafamdan uydurduğum bir isim belki de bi anlamı vardır :o ve ayrıca çizdiğim karakterin adı,ileride mangaka olup manga çizersem ana karakterimin adı

Yalnız ismimin anlamı o değil. : :D:D      Nasıl okunduğunu ben de bilmiyorum ve adın anlamı yok. :D Ben elimi klavyeye bir vurdum karşıma bu çıktı arada g falan vardı onları çıkarınca karşı

Strix ; yunan mütolojisinde baykuş anlamına gelir Asus 'un yeni sesiz seriside Strix Olrak bilinir.

takma ad anlamında pek yaratıcı olmadığım için nickimi önceleri Nicksiz, İsimsiz, Adsız,  gibi şeyler yapıyordum daha sonra abim bi oyunda kafadan sallayıp Woflex diye bi nick uydurdu ben de sonundan biraz çalıp Nicklex yaptım :D nerede Nicklex görürseniz o benimdir 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.