Jump to content
Türk Anime TV Forum
Misafir Pyskhe

Nickinizin anlamı?

Önerilen İletiler

Garrett Anlamı Tavan arası Demek 20 senedir aynı nicki kullanıyorum

hatta kankalarımla beraber kendimize bir soy adı da türettik

Garrett Von Silence Kısaca GarrettVS

Tavan arasında sessizlik :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nicki bulduktan sonra etrafımdaki insanların sorması üzerine araştırdım. Nickin tamamı değil ancak Azaraks , Eski Türkçe'de Ateşin Oğlu mânasına geliyormuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce Singularity nickini yazmıştım 2006 dan beri kullanıyorum bu seferde kullandığım diğer nicklerin açıklamaları:

Alicemare : rpg maker ile rpg oyunu yaparken (evet ozamanlar oyun yapıyordum) kullandığım lise yıllarından kalma oyunun anakarakterine uydurduğum isim (kendisi vampir avcısı olan bir vampirdi.)  steamdeki Alicemare oyunu ile alakası yok çünkü ilk adı Alicemeire idi.Sonra nick olarak kullandığımda arkadaşlar bana arisu diyordu :D

Viltiz Rokas : Litvanya dilinde Viltis Rokas Ümit Kaya demek ben onu Viltiz olarak değiştirdim.

ama sonra gördüm ki Viltiz dahil bütün nicklerimi almış millet bari viltizin anlamını bil adam ismimi bile almış haberi yok :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alfabeyi sayılarla sıralayarak random number generatordan okunuşunu sevdiğim bir şey bulmaya çalıştım bir süre sonra böyle olmuyucak diyip güzel bir şeyin üzerinde biraz oynama yaptım ismimin anlamı ise daha yok

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok