Jump to content

Nickinizin anlamı?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

2 yıl akaadr önce bu nick alırken "Freeworld" olarak alacaktım (çok banel demi  <_< ) ama yanlışlıklamıdır yoksa kader mi denir "L" harfini koymayı unuttum ve sonuç 2 senedir nereye kayıt oluyorsam ilk işim bu nickle kayıt olmak oluyor (tabi kabul ederse  ^_^ ) anlamına gelirsek "boş söz" veya "özgür söz " elan bu anlamalara geliyor sanırsam  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 526
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

benimki Sheyn = aslında araştırmadım yani  kendi kafamdan uydurduğum bir isim belki de bi anlamı vardır :o ve ayrıca çizdiğim karakterin adı,ileride mangaka olup manga çizersem ana karakterimin adı

Yalnız ismimin anlamı o değil. : :D:D      Nasıl okunduğunu ben de bilmiyorum ve adın anlamı yok. :D Ben elimi klavyeye bir vurdum karşıma bu çıktı arada g falan vardı onları çıkarınca karşı

Strix ; yunan mütolojisinde baykuş anlamına gelir Asus 'un yeni sesiz seriside Strix Olrak bilinir.

Nicklerimin hiçbir anlamı yok... :huh:

İlki Evangeline Hedelrick... Evangeline ''iyi haber getiren'' anlamında... Ama Hedelrick'i kendim uydurdum aslında yazdığım kitaplardan birinin baş karakteriydi

Evantune ise... yine bir anlamı yok, kuzeniminin oynadığı bir oyunda ''Tune'' diye bir karakter vardı, ağzıma takıldı iki adı birleştirdim :mellow: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuanda dejavu yaşıyorum sanırım ben bu konuya nickimin anlamını yazmamışmıydım öglen ya  :blink:

Neyse yazdım diye hatırlıyorum ama bida yazayım nickimin tam hali Grim Reaper (Şeytan) ama ben Reaperi kullanıyorum.

grim reaper = şeytan  :blink: sen çok yanlış gelmişsin kardeş

grim reaper ölenlerin ruhlarını toplayan hıristiyan mitolojisinde geçen siyah kapşonlu cübbeli elinde orak olan karakter :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.