Jump to content

Nickinizin anlamı?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 526
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

benimki Sheyn = aslında araştırmadım yani  kendi kafamdan uydurduğum bir isim belki de bi anlamı vardır :o ve ayrıca çizdiğim karakterin adı,ileride mangaka olup manga çizersem ana karakterimin adı

Yalnız ismimin anlamı o değil. : :D:D      Nasıl okunduğunu ben de bilmiyorum ve adın anlamı yok. :D Ben elimi klavyeye bir vurdum karşıma bu çıktı arada g falan vardı onları çıkarınca karşı

Strix ; yunan mütolojisinde baykuş anlamına gelir Asus 'un yeni sesiz seriside Strix Olrak bilinir.

Kaç yıl önce Tipeez'di sanırım, hatırlamıyorum kullanıcı adım 'followyourdreams'di. Sonra başka yerlerde bu kadar uzun kullanamayınca 'fyourdreams' oldu :D. Fakat bu ismi ilk twitter için kullandığımı ve 'followurdreams' yapmak istediğimi hatırlıyorum. Bu ismin alındığını görünce 'fyourdreams' yapmıştım. Ya Tipeez için ya da twitter için oluşturulmuş bir isim, fakat daha sonra her yerde kullanmaya başladım :D. 'followyourdreamsdreamer' diye değişik bir versiyonunu da oluşturdum ('hayallerini takip et, hayalci' oluyor sanırım o.O). Follow your dreams, 'hayallerini takip et' anlamına geliyor :3 . Kısaltınca da 'fyourdreams' oluyor yani, olay bu :D.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İkinci adım Anca(Anka okunur), birkaç yıl önce arkadaşımla e posta adresi alırken yanlışlıkla yanına -ks getirmiştik. Ancaks oldu..:) Ama bu nicki birçok yerde kullandım hatta yazdığım ilk hikâyenin kahramanının adıdır ve orada bu tesadüf eseri bulunmuş isme anlam kazandırmıştım..:D Anısı olduğu için hep kullanıyorum..:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Leffwn: yiğit, mert, güçlü demektir... Bi de Kafkasya'da açan bir çiçek ismiymiş.

Sırf konuya nickinin anlamı neymiş diye meraktan girdim nasıl okunduğunu da bilmiyorum Ercan ben senden bahsederken gülme krizine giriyor çünkü nickini Lefeffeffefeffnnn diye okuyorum :D Sonunda ise Erdem diyorum bitiyor iş :D

Daha önce bahsetmiştim.. Amy kökeni amour dan gelen genelde İngilterede kullanılan bir bayan ismi.. Ami diye değil Eymi diye okunur. Anlamı aşk demek. Girl takısı da şurdan gelme.. Stephan King in Duma Adası adlı kitabında bende büyük etki bırakan kızın e mail adresi edo_girl ile başlıyordu. Hoşuma giden bir takı oldu.. Amy de çok hoşuma giden bir isim.. Adıma da benzediği için kullanıyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sırf konuya nickinin anlamı neymiş diye meraktan girdim nasıl okunduğunu da bilmiyorum Ercan ben senden bahsederken gülme krizine giriyor çünkü nickini Lefeffeffefeffnnn diye okuyorum :D Sonunda ise Erdem diyorum bitiyor iş :D

Daha önce bahsetmiştim.. Amy kökeni amour dan gelen genelde İngilterede kullanılan bir bayan ismi.. Ami diye değil Eymi diye okunur. Anlamı aşk demek. Girl takısı da şurdan gelme.. Stephan King in Duma Adası adlı kitabında bende büyük etki bırakan kızın e mail adresi edo_girl ile başlıyordu. Hoşuma giden bir takı oldu.. Amy de çok hoşuma giden bir isim.. Adıma da benzediği için kullanıyorum :)

Yalnız ismimin anlamı o değil. : :D:D 

zKPxJ.jpg

Nasıl okunduğunu ben de bilmiyorum ve adın anlamı yok. :D Ben elimi klavyeye bir vurdum karşıma bu çıktı arada g falan vardı onları çıkarınca karşıma leffwn geldi. :D 

Edit: Google çeviri leffen diye okuyor ya da ben yanlış anladım. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.