Jump to content

Nickinizin anlamı?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 526
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

benimki Sheyn = aslında araştırmadım yani  kendi kafamdan uydurduğum bir isim belki de bi anlamı vardır :o ve ayrıca çizdiğim karakterin adı,ileride mangaka olup manga çizersem ana karakterimin adı

Yalnız ismimin anlamı o değil. : :D:D      Nasıl okunduğunu ben de bilmiyorum ve adın anlamı yok. :D Ben elimi klavyeye bir vurdum karşıma bu çıktı arada g falan vardı onları çıkarınca karşı

Strix ; yunan mütolojisinde baykuş anlamına gelir Asus 'un yeni sesiz seriside Strix Olrak bilinir.

Daha önce Singularity nickini yazmıştım 2006 dan beri kullanıyorum bu seferde kullandığım diğer nicklerin açıklamaları:

Alicemare : rpg maker ile rpg oyunu yaparken (evet ozamanlar oyun yapıyordum) kullandığım lise yıllarından kalma oyunun anakarakterine uydurduğum isim (kendisi vampir avcısı olan bir vampirdi.)  steamdeki Alicemare oyunu ile alakası yok çünkü ilk adı Alicemeire idi.Sonra nick olarak kullandığımda arkadaşlar bana arisu diyordu :D

Viltiz Rokas : Litvanya dilinde Viltis Rokas Ümit Kaya demek ben onu Viltiz olarak değiştirdim.

ama sonra gördüm ki Viltiz dahil bütün nicklerimi almış millet bari viltizin anlamını bil adam ismimi bile almış haberi yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 sene sonra...

Babamın hesap adı yumugun..... diye başlıyordu. Ben de sadece yumu kısmını silmedim ve daha sonra yumu'nun yanına gelecek rastgele isim düşünmeye başladım. ''Yumulun'' kelimesinden türeterek yumulone yaptım. 

Sonrasında bir sitedeki şifremi unuttum. Şifre yenilemek istesem de o site için kullandığım gmail adresini 1-2 yıl önce silmiştim. Bu yüzden yeni hesap açtım ama yumulone adı eski hesapta kaldığı için o adı tekrar alamadım. O zamanlar ''sweety'', ''tiny'' gibi -y eki almış kelimeler gözüme güzel gözüktüğünden ismimi yumulonely yaptım. Eski hesabı silmek neden aklıma gelmediyse:depressed2-onion-head-emoticon:

O zamandan beri yumulone yerine bu adı kullandım. Yani adımın kökeni yalnız olduğumdan falan gelmiyor sjsjsj

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Küçükken (ilkokul zamanları falan) bir şey için hesap açacaktım kendi adımla ilgili bir şey istemiyordum ve mitolojiye biraz ilgim olduğu için pegasus ve ejderha kavramlarını çok seviyordum. Bunlarla ilgili bir isim yapmak istedim ama hangisi seçeceğimi bilemedim ve çok akıllıyım ya neden ikisini birden koymuyorum dedim :D Peki neden ejderpegasus değil derseniz tamamen kulağa hoş gelmesinden. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle merhaba. Benim nickimin bulunuş hikayesi biraz absürt aslında. Vakti zamanında Shadow Fight 2 adında bir oyun vardı. İlk büyük bossun adı Lynx idi ve nedense çok fena hoşuma gitti. Ben de bücür mü Lynx mi derken bu nicki buldum. 13 içinse uğurlu sayım olduğundan öyle. Afilli bir hikayesi yok ne yazık ki :< Gerçi bu nickimi sevmediğim anlamına gelmiyor heheh :3 Yaşasın asliamalynx13 :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.