Jump to content

Tokyo Ghoul 3. Sezon

asci

Önerilen İletiler

Bu kadar basit ve gereksiz bir seri 3. sezona kadar ilerlemeyi başarmışsa anime sektörü çoktan ölmüş demektir.

Animenin İyisini Bile Anlamıyorsan Anime İzlemene Şaşıyorum Basit Ve Gereksiz Dediğin Anime Tamamını İzlemediğin İçindir Animeyi Sonuna Kadar İzlemeyip Burda Yorum Yapmayınız Lütfen...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Niye geliyor :( Neyse Hayranları zil takıp oynasınlar ne diyelim hayırlı olsun Animenin üçüncü sezonu başladığında facebooktaki tüm anime sayfa ve gruplarını takibi bırakacağım Serinin hayranları yüzü

Gelmese daha makbule geçer bence , 2.sezonu 1.si gibi olamayanlardan :/

Anime sektoru zaten 2012'den beri acik acik ölü.

ya genel olarak zaten ilk sezonu biraz sevmiştim ama sonradan(2.sezondan sonra) adam(yazar) cidden hikaye anlatmaktan çok belli bir kesimin değişik fantezilerini tatmin etmeye çalışıyor gibi gelmeye başladı.Şimdi ne olur bilemiyorum,

Üstüne bir de Pierrot gelince :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya genel olarak zaten ilk sezonu biraz sevmiştim ama sonradan(2.sezondan sonra) adam(yazar) cidden hikaye anlatmaktan çok belli bir kesimin değişik fantezilerini tatmin etmeye çalışıyor gibi gelmeye başladı.Şimdi ne olur bilemiyorum,

Üstüne bir de Pierrot gelince :(

1. Sezon Zaten Orta Güzeldi Denilebilir Benim İçin 2.Sezon Güzel Gitti Ama Sonunu Öyle Bırakmaları 3. Sezonun Geleceğine İşaretti Sanki...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi açık olun siz 2.sezonda kanekinin arkadaşının ölümünü felan sevmediniz heralde 

karakteri felanda soğuttu gibi bişey deseniz anlarım güzel olmamış ne ya açıklayın biraz nesi kötü olmuş 

bence çok duygulu güzel bir animeydi ne olursa olsun öyle ilginç bir animeye kötü denmez sadece sana hitap etmemiştir.

tabi 1. sezondaki saf çocuk naruto gibiydi 2. sezonda sasukeye bağlayınca biraz sıkıcı oldu bide herkes öldü üzüldük ama ozaman şöyle yazın biz şöyle şöyle olmasını umardık

açık laf bırakan insanları pek sevmiyorum kendi hislerini anlayamıyorlar :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.