Jump to content

Önerilen İletiler

1. ROBIN WILLIAMS

r1.jpg

Robin williams büyük bir anime hayranıydı, bunu One Hour Photo filminden de hatırlayabiliriz. Kendisi Reddit’te de Cowboy Bebop, Akira, Blood: The Last Vampire ve Ghost in the Shell’in de yanı sıra Neon Genesis Evangelion’ıda sevdiğini belirtmişti. Huzur içinde yatsın. Efsaneye saygılar.

2.KEANU REEVES

r4.jpg

Kendisi Cowboy  Bebop’un büyük hayranlarından biri. Kendisi ise serinin film adaptasyonunda başrol karakteri olmasına rağmen filmin tamamlanmaması ile birlikte büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır.

3. CHRISTIAN BALE

r3.jpg

Miyazaki’nin anime filmlerinin büyük hayranlarından biri. Yürüyen Kale anime filminde kendisi Howl’u  seslendirmiştir (İngilizce Dublaj).

4. TOBEY MAGUIRE

r2.jpg

Kendisi çoğumuzun da bildiği gibi ilk Örümcek Adam. RoboTech’in çok büyük bir hayranı ve büyük derken gerçekten büyüğü kastediyorum. Kendisi yeni Robotech filminde de çalışmış.

5. HULK HOGAN

r6.jpg

Kendisi tam bir Pokemon hayranı. Birçok etkinlikte de eğlenme amaçlı olarak bulunmuş biri.

Kaynak : Anime Haber

Ek olarak aşağıdaki ünlüler de var;

2mwt4pj.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1. ROBIN WILLIAMS     Robin williams büyük bir anime hayranıydı, bunu One Hour Photo filminden de hatırlayabiliriz. Kendisi Reddit’te de Cowboy Bebop, Akira, Blood: The Last Vampire ve Ghost in t

Beyler john cena ve İsmail Yk reyizi unutmuşsunuz ayıp oluyo

Şunu atıp kaçayım  :D  

1. ROBIN WILLIAMS

r1.jpg

Robin williams büyük bir anime hayranıydı, bunu One Hour Photo filminden de hatırlayabiliriz. Kendisi Reddit’te de Cowboy Bebop, Akira, Blood: The Last Vampire ve Ghost in the Shell’in de yanı sıra Neon Genesis Evangelion’ıda sevdiğini belirtmişti. Huzur içinde yatsın. Efsaneye saygılar.

Vay  be ... Duygulandım .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Buna benzer bir olayı onedio.com da görmüştüm orda listede Britney Spears görünce animeden soğuma tehlikem nedeni ile konuya fazla bakmamıştım :D

Daft Punk arkadaş adamların One More Time şarkısına anime filmi yapıldı ya :D Dinleyin güzel şarkıdır ve güzel bir klibi vardır :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Q.Tarantino'nun da hem anime hem Japon kültürü hayranı olduğunu okumuştum,Kill Bill'in animasyonlarını da özellikle bir Japon animasyon stüdyosuna yaptırmış.(Zaten restoran içinde ki kılıçla dövüş sahnesi de gerçekten Japonya'da bir restoranda çekilmiş, görmek istediğim mekanlardan birisi) Japon sinemasını pek yakından takip edermiş kendisi :) 

Bu arada Keanu Reeves'i Cowboy Bebop'da görmek isterdim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buna benzer bir olayı onedio.com da görmüştüm orda listede Britney Spears görünce animeden soğuma tehlikem nedeni ile konuya fazla bakmamıştım :D

Daft Punk arkadaş adamların One More Time şarkısına anime filmi yapıldı ya :D Dinleyin güzel şarkıdır ve güzel bir klibi vardır :)

Daft Punk'un kaskı da, one piece'de  :LTkJN9u:

ISPIRAZIONE%20DI%20ODA%20SUI%20PERSONAGG

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.