Jump to content

Çizimlerime sizinle paylaşmak istedim

crazy2dragons

Önerilen İletiler

13 yaşındayım daha önce resim dersi almadım resim çizmeyi seviyorum.

Resimlerimi buraya anime sevenlerin ne düşüneceğini görmek için koydum yorum yaparsanız memnun olurum :3

Steins;Gate den Kurisu Makise;

post-27589-0-23262900-1444848574_thumb.j

Tokyo Ghoul dan Kaneki Ken;

post-27589-0-40942300-1444848603_thumb.j

Edit;diğer birkaç resmi dosya boyutu olarak sıkıştırcak zaman buldum.işte çizimlerimin birkaçı daha:

Noragami den Yato;

post-27589-0-73890100-1445198811_thumb.j

(biraz alakasız ama) Deadpool;

post-27589-0-14315000-1445198817_thumb.j

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

13 yaşındayım daha önce resim dersi almadım şimdilik sadece 2 resmimi yükleyebildim (diğerlerinin dosya boyutu büyük daha sonra yüklemeye çalışacağım)

buraya anime sevenlerin ne düşüneceğini görmek için koydum yorum yaparsanız memnun olurum :3

Steins;Gate den Kurisu Makise;

attachicon.gif12144743_10205109011636029_5481158591806533828_n.jpg

Tokyo Ghoul dan Kaneki Ken;

attachicon.gifIMG_5674.JPG

edit:resimleri nasıl büyütücem yav 0_0

Makise fena olmamış güzel ;ama Kaneki Gilgamesh'deki klona benzemiş .

İleride daha iyilerini yaparsın :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ay cidden Gilgamesh'deki o karaktere benzemiss yeni fark ediyorum. ;o;

Ilk cizimlerin ise gayet iyi, ben renklendirmede batiriyorum seninki fena olmamis. :D Devamini bekliyorum. ^~^

Ps: Su yaziyi yazana kadar kac tane imla hatasi yaptigimi sayamadim. :( Uykulu olunca insan... ;-;

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tebrik ederim ikisi de çok hoş,ama diğerleri gibi ben de Makise'yi daha çok beğendim.  :pretty-onion-head-emoticon:

Kara kalem çalışması yaparken "tarama" dediğimiz yöntemi kullanırsan daha iyi sonuç alırsın.Rastgele karalarcasına değil de çizginin gidiş yönüne doğru üst üste ,çaprazlar atarak gölgelendirmelisin. Biraz üstünde çalışarak eminim kısa sürede başarabilirsin, çok beceriklisin  :cheer3-onion-head-emoticon:   

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tebrik ederim ikisi de çok hoş,ama diğerleri gibi ben de Makise'yi daha çok beğendim.  :pretty-onion-head-emoticon:

Kara kalem çalışması yaparken "tarama" dediğimiz yöntemi kullanırsan daha iyi sonuç alırsın.Rastgele karalarcasına değil de çizginin gidiş yönüne doğru üst üste ,çaprazlar atarak gölgelendirmelisin. Biraz üstünde çalışarak eminim kısa sürede başarabilirsin, çok beceriklisin  :cheer3-onion-head-emoticon:  

Makise yi beğendiğine sevindim :D

kara kalem normalde zaten yapıyodum fakat bu kanekiyi boyayacak zaman bulmayınca basitçe ton vermiştim yinede önerin için teşekkür ederim :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.