Jump to content

Çocuklarınıza İzletmek İsteyeceğiniz 20 Anime

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çocuklarınıza İzletmek İsteyeceğiniz 20 Anime   Anket sitesi Charapedia'nın bu haftaki anketi yayınlandı.Yeni anketin konusu ise "çocuklarınıza izletmek isteyeceğiniz animeler"di. Ankete 10.000 kiş

Çocuklara MADOKA??? ÇOCUKLARA?? 24*58246245613531 * 10^765756 tane anime izlememe rağmen tekrar izlesem hala psikolojim bozulacak anime????    Listenin geri kalanı neysede    MADOKAYI hangi akıl hasta

Şimdi ilk olarak çocuk bu gidipte Another, Death Note, Tokyo Ghoul, Shingeki no Kyojin filan izletir isen öğretmeni arar ''Çocuğunuz arkadaşının kulağını ısırdı gelip alır mısınız?'' diye arayabilir.

• Forum Admin

---- Gin no Saji demişim hala Gin no Saji gelecek kaygısı, nimete saygı bu konuda oldukça öğretici bir anime.

---- Sora yori mo tooi bashoo / Bu seri de insanın ufkunu açan bir seri. Gelecek ve kariyer seçimleri konusunda emek sarf etme, hayal etme, hedef belirleme ve arkadaşlık konusunda müthiş bir seri 

---- Great Teacher Onizuka / Liseye başlamış her çocuğun izlemesi gereken bir anime. Çocuğun gerçek hayatta belki hiçbir zaman onun gibi bir öğretmeni olmayacak ama hep dediğim şeydir: Onizuka bizi "Elalem ne der? İstediğimi yaparsam insanlar ne düşünür? Kötülükler bize ne kadar zarar verebilir?" zincirlerinden kurtaran bir karakter. 

---- Haikyuu / "Rekabet çirkeflik ya da pis oyunlar oynamak değildir." Bu seriden alınacak ilk ders budur. Kendinden daha tecrübeli insanların tecrübesine saygı, fiziksel yetersizlikle mücadele, zıt kişilikler olsa da uyum içinde harika işler başarılabilir diğer çıkarağın derslerden birisi. Ayrıca çok yan bir karakter olsa da branşı ve ilgi alanı olmamasına rağmen onlara her türlü destek veren bir öğretmen karakteri olması Haikyuu'yu kesinlikle çocuklara izletilmesi gereken bir anime kılıyor. Tabii 16 yaşındaki kızımla bebeğim için kavga etmek istemiyorum ama olsun :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

---- Miyazaki'nin tüm filmleri.. İlk izleteceğim şeyler de bunlar olacak muhtemelen :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Movie olarak Studio Ghibli'nin filmleri tam aile filmleri, onlar olmalı kesinlikle.

Pokemon da çocuklar için ideal.

Sonra benim kendi çocukluk favorilerim:

1. Sailor Moon

2. Candy Candy

3. Kamikaze Kaitou Jeanne

4. Gakuen Alice

5. Yu-Gi-Oh: Duel Monsters

Sonra Dr. Stone tarzı bilime falan merak duymasını sağlayacak animeler olabilir. 

Bunların dışında başka yazanlar da olmuş, anime sayılmasa da Avatar da izlenmeli bence de.

Yeterince büyüyünce de klasik bir Death Note başlangıcı yaptırırım. Sonra kendi zevkine göre izler zaten.

Gerçi çocuğum olacağını falan sanmıyorum ama olsa böyle yapardım muhtemelen anime izletme konusunda.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Noragami

Şeker kız candy

Spirited Away

Attack on titan (bi 15e geldiğinde)

Naruto

Naruto Shippuden

Boruto(izletmemin nedeni küçükken saçma şeyler izleyeceğine bununla oyalansın)

Violet Evergarden

Ajin

Steins Gate

Akame ga kill

Another

Umaru chan

Sailer Moon

Vinland Saga

Gintama

Hunter x hunter

Yüruyen Şato

ve daha niceleri....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Başta okuma yazma öğrensin sonra belli siteleri ve kullanım şekillerini öğretirim sonra saldım çayıra mevlam kayıra diyerek ...  tabii ki de öyle bir şey olmayacak önce ne izlersek beraber izleriz:whistling-onion-head-emoticon: sonra ne isterse izlesin baştan serbest bırakıldı mı durdurulamaz olurlar sonra:good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.