Jump to content

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Opelia

Önerilen İletiler

Tamen de Gushi isimli Cin manhuasi. Kesinlikle mukemmel bir shoujo-ai. :') Animede gormek fena olmazdi hatta harika olurdu. *feels*

Ve Bitter Virgin!! Ve BV ve BV ve BV... Harika bir seriydi ve animesi cokca ses getirir diyorum. Fakat cok tutmamis olmasindan mi bilemiyorum manga baya eski :cc animesi daha yapilmaz... Ama keske. :(

Kocaaaaa bir paragraf ayirayim buna: Oyasumi Punpun! Kesinlikle mangada mimikleri duygulari cok iyi veriyor fekkat, anime olarak gorsek ya bir de. Harika bir manga kendisi, yeni nesilciler pek sevmez tutmazdi zararina yapim olurdu ama. :p Olsuun, ben izlerdim. :'))

Henuz baslamamis olmasina ragmen Platinum End mangasi. D: Tahminen 3 yil sonra animesini goruruz diyorum totemimi birakip gidiyorum. :')

Edidididiit: Ne diyorum been... Murciélago yazmamisim beh. Harika yuri... Animesi ciksa +18 cikar ama ciksin yani. :') Gerci manga da +18 ma neyse... Harika karakterleri muthis bir konusu var cok sevdim simdiden ben. :')) Guncel beklemek zor zanaat hele mangada...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 113
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ah Heart no Kuni no Alice de anime olsa... T_T

Çoğumuz için çok alışılmadık değil bu söz biliyorum... Bir manga/manhwa okumaya başladınız ve o kadar harika ki size göre bu manga/manhwa'nın animesi yapılmalı ve tüm dünya öğrenmeli, bilmeli, deliler

daisy,totaly captivited,veritas bunlar anime olsa ço güzel olur ayrıca veritasın çok tutulacağı konusunda şüphem yok uzun ve bleach tarzında ki animelere ne deniyorsa ondan olduğu için tutulur derim m

• Forum Admin

Böyle bir konu vardı forumda sanki  :huh:

Bulup getirem konuyu :D

Belirtmeden edemeyeceğim : Breaaakkkaaaaaaaaaa  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:

Tabi ki Noblesse  :wub:

Aşk üçgenlerinden nefret ederim ama çizimleri çok hoş olduğu için Stardust Wink  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Skip Beat'in devamı  <_<

Vagabond'u unutmuşum... Gelmiş geçmiş en iyi seinen animelerden birisi olurdu  :whistling:

Konular birleştirilmiştir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle bir konu vardı forumda sanki  :huh:

Bulup getirem konuyu :D

Belirtmeden edemeyeceğim : Breaaakkkaaaaaaaaaa  :bled1-onion-head-emoticon:  :bled1-onion-head-emoticon:

Tabi ki Noblesse  :wub:

Aşk üçgenlerinden nefret ederim ama çizimleri çok hoş olduğu için Stardust Wink  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Skip Beat'in devamı  <_<

Vagabond'u unutmuşum... Gelmiş geçmiş en iyi seinen animelerden birisi olurdu  :whistling:

Konular birleştirilmiştir

Ben de hatırlıyordum ama burada mı gördüm başka bir yerde mi emin olamadım bakındım ama nedense her konu görünmüyor mu ne göremedim  :smile_bilmem: Açayım dedim  ;)

Breaker, Gamer gibi manhwalara bayılıyorum ben de  :wub:  Noblesse de başlamıştım da okuma şeklinden dolayı vazgeçtim... Animesi olsa izlerim deli gibi... ama manhwası pek bana göre değil... Öyle aşağı inişli olması gözlerimi yormuştu...  <_<  :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ben de hatırlıyordum ama burada mı gördüm başka bir yerde mi emin olamadım bakındım ama nedense her konu görünmüyor mu ne göremedim :smile_bilmem: Açayım dedim ;)

Breaker, Gamer gibi manhwalara bayılıyorum ben de :wub: Noblesse de başlamıştım da okuma şeklinden dolayı vazgeçtim... Animesi olsa izlerim deli gibi... ama manhwası pek bana göre değil... Öyle aşağı inişli olması gözlerimi yormuştu... <_< :blink:

Alışınca ilerliyor bir de çizimleri çok basit Noblesse'nin karışmıyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hehe Hatarakanai Futariden çok güzel TV short olurdu.

Tabikii Vagabond, filmi var galiba ama çooook eski.  :(

Holyland var, Last game var, Koroshiya İchi var ühhh bütün listemi yazsam mı ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Protesto ediyorum Skip Beat'i kesip atanları   :angry: Zorla manga okutuyorlar insana, hiç de sevmem manga okumayı, gözlerim püsküle dönüyor.

Noblesse hala nasıl oldu da anime yapılmadı hayretlerdeyim, hem de yakışıklı vampir abilerin hastası fan girller etrafta kol gezerken  :ragecomic28:

Rai kırmızı gözüne kurban  :LTkJN9u:  Bana manga okutan faktör :LTkJN9u:

fw4snl.jpg

Bir de Eternal Sabbath olsa izlerdim. Ama böyle ağır konular kimsenin dikkatini çekmiyor galiba  :huh:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 sene sonra...
  • 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.