Jump to content

Önerilen İletiler

Itsuwaribito Utsuho

bYB6yV.jpg

Manga Adı:Itsuwaribito Utsuho

Çıkış Yılı: 2009

Çizer: Iinuma Yuuki

Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Tarih, Shounen

Konu: Bir yere kimse fark etmeden sessizce girip bir şeyler çalan kişiye hırsız denir. Karşısındakini kelimeler kullanarak oyuna getirip bir şeyler çalan kişiye dolandırıcı denir. Karşısındakine karşı şiddet kullanarak bir şeyler çalan kişiye haydut denir. Bütün bu hırsızlık, dolandırıcılık, haydutluk vasıflarında ustalaşmış en kötü ve rezil kişiye ise, Itsuwaribito denir. Peki, “Bir yalancı iyi bir hayat sürebilir mi?” Utsuho’nun çocukkenki dürüstlüğü büyük bir faciayla sonuçlanmıştır. O günden sonra sürekli yalan söylemeye karar vermiştir. Kendisi yetimlerin olduğu köyde büyüten rahip ise sürekli insanlara yardım etmesi için onu heveslendirmeye çalışmaktadır ama Utsuho’nun dürüst bir hayat sürmesine imkan yoktur! 

-------------------------------------------------------------------------

Türkçe Okumak için.

Seriye bakıldığında Biraz Naruto'nun haylazlığını, biraz Bleach animesindeki Gin'i andırıyor derken güzel bir seri olup çıkıyor.

Şahsen sevdim editlerken bile tekrar tekrar okudum.

Sizde beğenirsiniz umarım iyi okumalar şimdiden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Itsuwaribito Utsuho       Manga Adı:Itsuwaribito Utsuho Çıkış Yılı: 2009 Çizer: Iinuma Yuuki Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Tarih, Shounen Konu: Bir yere kimse fark etmeden sessizce gir

2. bölüm yakın zamanda gelir  -_-

Itsuwaribito Utsuho bölüm 2 eklendi. İyi okumalar.

Aslında konusu iyi, bu devirde dürüst olursan, en sonunda kaybeden oluyorsun :( Şener Şen'in namuslu namussuz filmi gibi.

Bu arada yazılarda zor zahmet okunuyor, yazı biçimi yüzünden :P

Yazı biçiminden dolayı değil, sayfalardan kaynaklı. Yazıları 3 ile 5 punto arası yazıyorum, diğer türlü sığmıyor neden bilmiyorum bu sayfalarda öyle bir sorun yaşandı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.