Jump to content

Nobunaga Concerto-Live Action Tanıtım Videosu Yayınlandı!

asci

Önerilen İletiler

Nobunaga Concerto-Live Action

A16081-2138190259.1404261360.jpg

Ayumi İshii'nin tarih mangası Nobunaga Concerto'nun live-action tanıtım videosu yayınlandı.Videoda karakterler ve filmin müziğine de yer verilmiş.(Ashioto ~Be Strong/ Mr. Children.)

Yazı: 1582, Honnōji olayı
Saburō: Bunu neden yaptın? Neden?!
Anlatıcı: Saburō zamanda yolculuk yaptı ve savaş dönemine gitti.orada Oda Nobunaga ile tanıştı.
Nobunaga: Oda Nobunaga gibi yaşayabilir misin, benim yerime geçerek?
Saburō: Ne?
Yazı:Ünlü olay,film olarak geliyor.
Yazı:Heisei çağı,Oda Nobunaga.
Saburō: Şaka yapıyor olmalısın.
Yazı: Gerçek Oda Nobunaga, Akechi Mitsuhide.
Nobunaga: Akechi olarak size destek olacağım.
Yazı: Nobunaga'nın eşi Kichō
Kichō: Bu mümkün değil!
Yazı: Nobunaga'nın kölesi Ikeda Tsuneoki
Tsuneoki: Lordum,bizimle birlikte savaşın.
Yazı: Nobunaga'nın hayatını cehenneme çeviren, Hashiba Hideyoshi.
Hideyoshi: Savaş benim alanım.
Anlatıcı: Şimdi kader çarkları dönmeye başlıyor.
Saburō: Ölüyor muyum?
Kichō: Ölecek misin? Buna inanamıyorum.Bu aptallığa bir son verin.
Saburō: Sana söylüyorum,bu doğru.
Kichō: Sessizlik!
Hideyoshi: Doğru zamanda başka birini öldürelim, Lord Nobunaga.
Adam: Lordum!
Saburō: Biz neden evlenmiyoruz? Birlikte yaşayalım.
Adam: Haydi!
Kichō:Neden gidiyorsun? Birlikte yaşayalım dememiş miydin?
Saburō: Bu çağda seninle tanıştığım için gurur duyuyorum, Kichō.
Mitsuhide: Düşman Honnōji'de!
Saburō: Birgün barış çağı gelecek,eminim gelecek.
Anlatıcı: Nobunaga Concerto
Yazı: Elveda, Nobunaga

Filmin oyuncuları ise:

• Shun Oguri (live-action Lupin III, Captain Harlock, Detective Conan) - Saburō
  • Arata Furuta (live-action Ranma ½, 20th Century Boys, Captain Harlock) - Hisahide Matsunaga
  • Kou Shibasaki (Battle Royale, Detective Conan: Private Eye in the Distant Sea)- Kichō
  • Osamu Mukai (live-action Nodame Cantabile, Beck) - Tsuneoki Ikeda
  • Takayuki Yamada (Densha Otoko movie, live-action Bakuman.) - Denjiro Tahara
  • Gaku Hamada (Miss Hokusai, live-action Space Brothers) - Tokugawa Ieyasu

Anime Haber

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Live actionlar genelde animesinden kotu olur ya...

Heh işte Nobunaga' da tam tersi. İlk bolumlerinde dizisini kesfetmistim. Bi' dizinin ilk bolumlerine baktim bir de animenin... Arada dunyalar kadar fark var, iyiki de var.

Bir dusunun yuz ifadelerinin bir insanda anime karakterinden daha cok olmasi mumkun mu? Tamam Oguri Shun mikemmel bir oyuncu olabilir ama ana karakter cidden cok duygusuz mimiksiz duruyo animede. Ana karakteri gectim digerleri de oyle. Animede ışık ve renkler cok basarili. Yuz ifadesi olmayinca mekanlara gozum kaydi.

Ana karakteri animede firlama buldum. Kadin ana karakter de cok sümsük. -.- Olaylar hemen oldu da bittiye geliyor. Zaten animede bi yere kadar tahammul edebilmistim. :D sonradan anime ne kadar toparliyor onu bilemem.

Dizisinde anakarakteri asiri saf ve iyi kalpli yapmislar. :D Ayrica Japonya' nin tarihini ondan iyi bildigimi gorunce bi' acayip hissetmistim. Öhm- konuya doneyim, cok saf ama komikligiyle ve oyuncunun basarisiyla kurtariyor.

Gecmise dustugunde kendini savasin ortasinda bulan, kendini tarihi film cekiminde sanan karakterden bahsediyoruz. Aushshdfg Sirf bu sahnesi icin bile diziye sans verilmeli. :D

Film de ins. dizi kadar eglenceli olur. Rootfop Prince' ten beri zaman yolculugu komedilerini cok seviyorum. Boyle bir komedi izlemeyeli de uzun zaman oldu. Gerci Nobunaga' nin komedisi ilk bolumlerindekaldi ama olsun. Ozledigim şapşiği. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.