Jump to content

Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

*Satış rakamları, sadece Japonya'da satılan toplam Blue-Ray CD'lere göre hesaplanmıştır.    1. Tamako Market - 21,618 tane satıldı Kyoto Animation tarafından yapılan ve en az satılan anime olduğu i

Sen dandiklikte çığır açan harem ecchi animeleri yerine son derece kaliteli (bazıları için geçerli) seriler yaparsan tabi satamazsın! Trigun gibi imdb sıralamasına bile girmiş bir seriyi burada görmek

Arkadaş anime satmak mı istiyorsun? Al sana cevap: Meme. Hayal gücü ve edebiyattan nasibini almamış bir çok mangaka ve light novel yazarı bunun sayesinde deli gibi popüler seriler üretebiliyor. Hiç bi

Serial Experiments Lain , Bakuman , Ergo Proxy , Parasyte sevdiğim animelerdendi cidden , hele de Ergo Proxy :/

Ama belli bir sınır dışına çıkamayıp , sıradanlıktan kurtulamayan , tek farkı karakterleri olan ecchi ve haremler varken , onların ne haddine

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne demek Trigun, Shinsekai Yori, WataMote, Paranoia Agent, Ergo Proxy, Shiki, Bakuman -ozellikle buna oturup aglarim, Takeshi, Tsugumii :( nasil olar...-, Bingougami ga, Btooom, Parasyte satmadi... Hepsi listemdeki animeler. D: Gidip Japonya'ya alasim geldi hepsini... ;-;

Ve evet korsan izlemis oluyoruz tabi...

Edit: Takeshi-sensei, Tsugumi-sensei zaten fakirlikten agizlari kokuyor yavrumlar ya :( oturup agliycam ben...;-;

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Listede Trigun'ı gördüğüm andan sonra şaşırdım. Listede Parasyte'ı gördükten sonra... Bu kadar kaliteli serilerden ziyade milletin ecchi merakı ayrı bir mesele. ' Akıl bacak arasında değil kafadadır. ' . Ama herkesin zevkleri tartışılmaz tabii.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4. Trigun = Eski ve geri planda kalmış bir seri olduğu için sanırım :(

8. TEXHNOLYZE = Favori serilerim arasına halbuki, distopik ve karanlık bir seri :head2:

11. Paranoia Agent = Psikolojik ve Sürükleyiciydi benim için ama sonucu saçma bir şeye bağlanmıştı

13. RIN ~Daughters of Mnemosyne~ = Aslında bu seride de ecchi ve yuri var ama fazla satılmamış :P Tabii  anime tür olarak bunların üzerinden yürümüyor o ayrı konu ama yuri ve echhi'de barındırıyordu  ^_^

15. Skip Beat! = Eğlenceli ve romantik bir seriydi

Serial Experiments Lain, Ergo Proxy, Shin Sekai Yori ve Boogiepop Phantom'u bende pek beğenmemiştim :smile_oleyo: Sıradışı ve anlaşılmaz olacağız diye, şekilden şekile giriyorlar :smile_artiz: Gerçi Texhnolyze'de öyle ama onu baya beğeniyorum, demek ki zevkler ve renkler meselesi de var işin içinde. Benim beğendiğimide başkaları beğenmiyor :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.